• Pedikúra na 5 týdnů a bez laku
“Nic nedělat a užívat si” je východiskem mojí letní pedikúry. Nechci se věnovat lakování nehtů, ale chci nosit sandály a […]
“Nic nedělat a užívat si” je východiskem mojí letní pedikúry. Nechci se věnovat lakování nehtů, ale chci nosit sandály a […]
I my máme cookies, abyste se nemuseli přihlašovat a ty ostatní věci, co si EU myslí, že tady spolu provádíme.
