• COMME des GARCONS: Amazingreen (obyčejný pomeranč)

Poslední vůně z mojí krabičky CDG. Podle toho, jak jsem se ptala ostatních majitelů krabiček, AMAZINGREEN se líbí nejvíc.
CDG
A já v ní to kouzlo ne a ne najít. Není špatná, ale je to prostě standardní průměrná pomerančová kolínská. Že zelená orosená tráva? Ne. Zelená paprika, kterou tak miluju? PCHE! Břečtan, střelný prach, koriandr? Listí? Kdeže! PAZOUREK? DĚLÁTE SI SRANDU!?
V úplném začátku, ještě než zaschne, je trochu dusivě zeleně, dužnatě cítit. Na kůži ani ne, ale na rukávu si toho všimnete, a tam tyhle složky i poměrně dlouho vydží. Chemie kůže je ale sežere. Najdete mezi nimi i pichlavý minerální tón, to by mohl být ten střelný prach a, chichichi, pazourek (silex). Bohužel krátce po zaschnutí se do ní vkrade nasládlá šťáva ze poschlého pomeranče (ani jedna sladká složka ve složení deklarovaná není!) a všechno pokazí.
cdg amazingreen (3)
A tak už to zůstane až do konce. Krotká pomerančová kolínská. Pro mne největší krabičkové zklamání: opět musím konstatovat, že je velmi nositelná a docela pěkná. Nedivím se, že se lidem líbí. Ale já čekala bych nějakou objevnou zvláštnost, oslovení…nekoná se. Tečka.
podpis_ROM

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..