• Blowup

Prohlížela jsem si fotky Žaby z výletu a objevila jsem ji – Zvětšeninu, Blowup.

Blowup Louvre Paris Romana Granatova

Murder in Tuileries


Davida Hemmingse řádit s Jane Birkin v ateliéru jste viděli všichni, že jo, ale málokomu připomene, že si zapomněl rozbalit balíček.
David Hemmings Blowup Louvre Paris Romana Granatova

David Hemmings
Zdroj: imdb.com


A tak jsem si objevila sadu zmenšenin Paris Exqusit, které mi dorazily v období mé umrtvující rýmy. Vytěsnila jsem po dobu nemoci vůně a vonění; přežila jsem to bez čichu úspěšně já i kolegové (“Už smrdím?” – “Ale ne, klidně se ještě stříkni!”) s neškodnou a společensky neutrální pižmovkou Rancé 1795: Eau de Musc Blanc; vytěsnila  jsem ale i poštovní zásilky, které mi v tom období došly s tím, že si je rozbalím s velkou slávou “po nemoci”.
No tak je to tady, ten slavný okamžik. Výběr vůní tradičních grasských parfumérů: Berdoues, Lucien Lelong, Corday, de Vigny v trochu ušmudlané krabičce. Turistické krabičky s výběrem “pařížských” parfémů jsou dodnes oblíbeným suvenýrem. Dnes v nich bývá mAinstream od Coty, ještě nedávno Nina Ricci, Givenchy, Lavin a ještě dřív lahvičky plné grasských domácích medicín. A takovou jsem ulovila za pár korun na e-bayi já.
Testování vintage vůní chce klid a pozornost, občas se nedá poznat, jestli je TO schválně, nebo už je TO ROZBITÝ (něco jako výsledky mého vaření). Nechávám si je na dovolenou (stejně jako miniaturky klasických Chanelů z 80. let, které jsem získala taky v minulých dnech). Ale obrázky vidět MUSÍTE!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..