• Humiecki & Graef: Clemency (lípa v lékařské brašně)

červenec 2011
Tak prý lipová…byla jsem zvědavá, jestli existuje hezčí lípa, než dandyho Tilleul. Clemency má být výrazně lipová, a kdyby mi to neřekli, tak by mne to v životě nenapadlo. Měla bych podezření na hyacint. Ta sladká květová vůně tam je, ale chybí med a listí a dřevo…

Zdroj: Humiecki & Graef

Zdroj: Humiecki & Graef


Clemency je kombinace květů lípy a komplexní partičky tupých, těžkých ingrediencí, které nejsou příliš výrazně aromatické, ale vůni dokonale zaokrouhlují a balí do koženého pytle. Nejdříve jsem myslela, že je to oud, co tlumí ostrost lipových květů, ale podle složení jsem postupně rozlišila kůži a mléko a teplou, nelepkavou vůni mysorského santálu. Černý rybíz a růže dodávají těžkou sladkost, která chybí Tilleulu, časem růže zvítěží nad lípou a dojezd je růžové mléko v koženém kelímku. Ten mléčný tón je hrozně zajímavý a nevídaný, bude vás nutit k tomu neustále ho v souladu aromat vyhledávat a užívat si ho.
 Humiecki & Graef nebo  Graef & Humiecki

Humiecki & Graef nebo Graef & Humiecki


Dohromady dokonalé ingredience tvoří výraznou, silnou, sladkou vůni, hladkou a živočišnou, která leze do prostoru. Krásná, ale souseda v divadle dostane pod sedadlo.
podpis_ROM

You may also like...

3 Responses

  1. Regına Nıne napsal:

    Ty jejich limitované, porcelánové flakónky jsou nádherné.

  2. dzona napsal:

    Teda tohle zní hodně zajímavě! A znova to čtu a znova zajímavě, teda tohle chci vyzkoušet. A skvělý popis!

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d bloggers like this: