• L´ARTISAN PARFUMEUR: Dzing! (koník) + galerie: koník v Brockenhurstu

Aby se mi Dzing! líbil, bylo nutné zvolit správný úhel pohledu.

brockenhurst_kohant_ketry (2)

Jestli mám obdivovat originalitu, zpracování, soulad ingrediencí, etiketu s tigrem, nezaměnitelnost, výběr složek a jejich jemnost, tak senzace. Všechno začíná hřbetem poníka navoněné šlechtiské holčičky v růžových šatičkách. Poníkovi zapletla copánky na hřívě a teď si spolu vyjeli na vesnickou pouť, a tam mlsali máslové fudge a cukrovou vatu a poník dostal svoji kostku cukru. Poník se pak trošku splašil, měl dojem, že vyrostl do koně, proháněl se lesem a polními cestami, potkal nějaká další zvířata, udělal hromádku (hromadu), ale nakonec dostal hlad a vrátil se sám domů. Po cestě ztratil mašličky a krotkost. Cesta domů byla dlouhá, doma ho zase zavřeli do stáje a růžová cukrová panenka ho přišla vykartáčovat. Konec příběhu.

L´Artisan

L´Artisan


Jestli se mám na Dzing! dívat optikou “to bych chtěla na poličku”, tak NE. Je příliš kožený, příliš animální, příliš sladký. Nevím, kam bych ho nosila: do společnosti určitě ne, mysleli by si, že jsem nestihla umýt; do práce už vůbec ne, v naší klimatizované kanceláři by se tohle nesneslo ani na chlapovi, jsou příliš útlocitní, konzervativní a bez fantazie (marketing!!! podle toho ta reklama vypadá); na sraz s Deradem jo, ale jen jednou; a na doma asi taky, ale takových úhylností mám spoustu. Takže ne: Dzing! nosit  nebudu.
podpis_ROM
Galerie: přítel Kohant prožil Dzingův příběh v Brockenhurstu, Anglie. Je to v březnu, to jednoho v dubnu dokáže najedovat!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..