> Let’s go SHOPPING: ALESSANDRO za 69,- pro Pražáky

Žádné velké nákupy, ale tip na dobrý kauf ve Štěrboholské Aréně: outlet Fann je nejopuštěnějšíobchod na světě a prodavačky mají ukousané nehty až k lokti.alessandro_fann

Nabízí pár výběhových vůní po slevě o dost dražších než na internetu, kdysi tam měli Dior za celkem fajn ceny, ten se na netu moc sehnat nedá, ale teď už jsem ho tam neviděla a hromada vitenamské kosmetiky za 39 – 59 Kč, čemuž rozumím tak, že by se tam prodejní dámy jinak nudou sežraly. Jinak nechápu, k čemu outlet slouží, protože tady mají vůně, které jsou normálně v nabídce.

alessa-ceny

Výprodejové ceny Gucci v outletu.

Do Fannu bych vás jen tak neposílala, protože od doby, kdy zrušili Alessando se naše cesty nadobro rozešly. Ale o Alessandro tady jde: ve Fanu už rok probíhá doprodej Alessandro, který spočívá v tom, že ho v prodejnách jemně zlevnili a postupně zásoby stahují sem. A tady teď konečně prásk, sleva 78% na laky.

alessa-regal

Tak mne ty slevy rozrušily, že mi šlo focení ještě lépe, než obvykle.

Bohužel z péče už nekoupíte nic, ale mají velký výběr barevných laků za 69Kč, najdete tam taky jeden univerzální base coat (tím se asi nedá nic pokazit) a matný top. Některé laky už nevypadají ve formě, chce to prohlídnout, ale můj nový No. 201 je parádní a nechápu, že jsem si ho dřív nevšimla.

alessandro_nails_201

Zůstaly jim mimo žlutých a modrých šíleností (ty modré jsou tak hrozné, že jsem odolala i já, fakt!) taky hezké lidské barvy, pastelky, nude, koovové, nebojte se. Skoro ke všem lakům mají testery, což je fajn.

alessandro_final

Laky najdete v regále i ve skoro plném stojanu.

Tak hezký holčičí shopping, my jdeme na lokomotivy.

podpis_ROM

 

 

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..