> Let’s go SHOPPING: Platinum Arctic Fresh vs. Davidoff Cool Water

No to jsem zvědavá, kdo z malého obrázku uhodnul, o jakou vůni jde. Dám vám tři indicie:

a) manžel to ocení
b) tchyně to ocení
c) já mám na to alergii

Už víte?

Nevím, jestli vy maminky dostáváte od svých dětí pod stromeček čistící prostředky, ale já jsem do určité doby té svojí opravdu Jar a Pur kupovala a ozdobně balila do vánočního papíru. Pečlivě jsem vybírala vůni a barvu, což za bolšána až taková námaha nebyla, vybrat mezi slepýma jednookého, a pak tak někdy před pubertou jsem pochopila, že matčino každoroční špatně skrývané rozladění nad lahví saponátu nebylo hrané, ale že je to FBD (fakt blbej dárek).

Takže toto je není tip na vánoční dárek, maximálně pro manžela (aby se mu radostněji pracovalo), nebo pro tchýni (tak ti třeba, babo). Nebo pro oba, pokud vás spolu drbou, ať mají důvod.

Ne, dělám si legraci, určitě jsme tady všechny spořádáné hospodyňky a mimo čistoty a pořádku máme rády klasické a osvědčené vůně čistoty. Třeba Davidoff Cool Water. Já ty mořské vůne nesnáším, ovoce nemám ráda, ale vím, o co jde a chápu, proč čisté mořské pozitivní a slunečně jásavé vůně lidi a muži (ti jednoduší tvorové bez fantazie) mají rádi.

jar

Normálně regál s čistícími prostředky míjím bez zvednutí hlavy, kvůli alergii používáme doma spotřebiče (miluju tě, Scoobo), vodu s octem a přinejhorším bio saponáty. Tentokrát mi padl zrak na název “Arctic fresh” a nevím, jak mne to mohlo napadnout, že to bude vonět jako Oxygen nebo Nasengold, ledově svěží syntetické pižmo a šedá ambra. Nevoní, ale nezklamalo: Cool Water jako vyšitý! Letní koktejl z mořské vody s ledem, vychlazeným melounem a leknínem. Jak píšu výše, nejsem sympatizant, ALE: dokážu si představit, jakou radost by mi udělal dům provoněný svěžím létem. To je naprosto přesná vůně, kterou čekáte, že zavoní čistá domácnost, vymydlený bejvák, sterilní koupelna. Spokojená a veselá boudička.

Ono to teď asi vypadá jako reklamní článek, tím spíš, že jsem to nekoupila (ale ani nedostala!), ale fakt mne Chemapol ani Babiš nesponzorují. Je to upřímná zpověď.

BTW: víte, že mne překvapilo, že málokdo ví, že Mikuláš pochází z Turecka? Ještě vám to jednou do Vánoc připomenu!

podpis_ROM

You may also like...

2 Responses

  1. derad napsal:

    Měly bys své ubohé matce líbat ruce za to, že tě nevydědila 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..