*news* ANDY TAUER: INGRID, třetí žena pro Tableau de Parfums

Už se narodila, už je tady! Po superaldehydové Miriam a drsně tuberózové Lorettě, dostala i Ingrid, třetí obrázek z filmové kolekce Briana Pery “Woman´s picture”, svůj parfém. Bude slightly stinky? Uvidíme. Veřejnosti se představí 16. listopadu v Scentbaru v italské Ceseně.

ingrid tauer pera

Zatím se podívejte na trailer k Ingrid, kterou hraje Calpernia Addams a sekunduje jí Brian Pera.

[vimeo http://vimeo.com/23556706]

Kdo bude čtvrtá žena? Jmenuje se Meredith, hraje ji Savannah Bearden a ucítíme ji za rok…

podpis_ROM

Zdroj obrázků: Tableau de Parfums

You may also like...

10 Responses

 1. derad napsal:

  Ta věta, že čtvrtá žena se jmenuje Meredith a ucítíme ji za rok má v sobě zvláštní, trochu znepokojivý příslib 🙂

 2. Regına Nıne napsal:

  Dzono: díky, kouknu, zkusím se těma stránkama k něčemu prokousat a dám vědět. Stejně píšeš, že počkáte na Ingrid, tak to zas tak nespěchá.
  Romano, Tobě taky díky – když tak to nechej až přijde Dzoně Scentbar; třeba do té doby dojedu do Prahy. Mám latentní soucit s trpícími rezistentně.

 3. dzona napsal:

  Regino, vzorek Loretty ti klidně předám, mám ho právě od nich a je v něm ještě dost. Ale jestli chceš ještě něco jiného, tak se podívej na jejich stránky a napiš mi. Romana chtěla celý flakon, což nepůjde, to se mi do limitu karty nevejde.

  • Romana napsal:

   Nechej si ho, já mám pro Reginu už nachystaný jeden z těch, co mi dal Andy pro kamarádky, Takže konečně ho uplatním. Akorát mi to zase bude chvilku trvat, trpím latentmí poštovní rezistencí…

 4. Regına Nıne napsal:

  Sideris by mě taky zajímal, ale asi bude k dostání jen na stránkách Maria Candida Gentile. Kdybych se mohla připojit, brala bych i toho Antonia od Hilde, Lorettu a možná i tu 104 …

 5. dzona napsal:

  Tak fajn, domluveno, jen si rozmysli, kterou z těch sad chceš. Já budu brát flakon Scent Bar 104, ta je překrásně huňatá, akorát na zimu, k tomu bych přihodila vzorky od Hildy. To už je pak stejně bez poštovného.
  Jen bych možná ještě počkala na Ingrid.

  • Romana napsal:

   Já přemýšlím o Bois d’Ascese od Naomi Goodsir, buď tu, nebo Sideris. Tobě by se asi taky líbila, krásné dřevité kadidlo.
   Vzorek Ingrid bych chtěla v tom dárkovém balení s DVDečkem s filmem, rozlívaný vzorek nechci, já si to kdyžtak seženu jinde.

 6. dzona napsal:

  Na Ingrid jsem zvědavá, zatím se mi íbila jen Miriam, protože Loretta, to ať se AT nezlobí, je fakt uřvaná.
  Jinak Scent Bat sleduju už nějakou dobu, jsou velmi aktivní s novinkami a představovacími akcemi. Koukala jsem, že mají i Oliver & Co, značku, o které se sice píše, ale nemají to skoro nikde.. Ingrid tedy u nich teště nevidím, ale jak bude, objednám vzorky, Mají totiž i sady Hildy Soliani i své vlastní, pak taky Etat Libre dOrange. Kdyby se chtěl někdo se vzorky přidat, napište mi, nějaká sada se mi do limitu ještě vejde. Hlavně velm doporučuju vyzkoušet vlastní vzorky Scent Bar, mají vynikající vůně, jsou to koncetrace č.p,. a cena jako EdP. .
  Jediné, čím mě Scent Bar štve, je ta jejich neschopnost přejít na srozumitelný jazyk.

  • Romana napsal:

   Já bych se přidala a jazyk mají dobrej! Mně se to líbí, že mluví po svojem, italská parfumerie díky šifrovanému jazyku skrývá mnohá překvapení, to mne baví; bohužel Francouzi si to už vyprášili angličtinou do světa, všichni všemu rozumí, přišli o tajemství a už se jen čeká “na novinky”. Kde je v tom to dobrodružství a radost z objevování? Ještě jsou prima ti noví Němci, zbohatlíci, co nevědí co s penězma, vymýšlejí marketingové projekty nebo obnovují značky po babičkách. Realizují se v tom, mají to pro koníčka, ne pro obživu, baví je to a je to poznat.
   Mne teda trochu štve, že není uvedení v Paříži v Marie Antoinette, kde byla Miriam, protože to by se mi hrozně moc hodilo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..