*news* GUERLAIN: La Petite Robe Noire So Crazy (13. Vánoce)

Parfémovou vodu La Petite Robe Noire / Guerlain považuju za takovou legraci, prostřednictvím které chtěl Guerlain dostat mezi zákaznice populární produkce domečkové flakony. Že by obsah nějak souvisel s názvem by mne nenapadlo ani ve snu; ani jedna z verzí “třešňové vody” není něco, co by si dáma vzala k elegantním malým černým. Ale letos na Vánoce se Guerlain trefil do vůně konečně aspoň vzhledem flakonu: jo, to je ono, vůně na diskotéku s neonovými světly, k neonovým tkaničkám a plastovým náušnicím. Jak se mi vůně nelíbí, tak tenhle flakon se mi ohromně zamlouvá!

Guerlain-Crazy-Paris-Makeup-Collection-for-Holiday-2013-le-petite-robe-noir

A bohudík pro mne, ale taky pro fanynky vůně, není obsah tekutý, nýbrž sypký, blyštivý a neónový, pod UV světlem vás rozsvítí: parfémovaný pudr s jednoduchým názvem LA PETITE ROBE NOIRE SO CRAZY! SHIMMERING FACE & HAIR POWDER, a oproti názvu je ještě určený i na FACE. Patří do každoroční vánoční limitované kolekce šminek Guerlainu a všechny letošní černé obaly GUERLAIN CRAZY PARIS HOLIDAY 2013 jsou krásné. Do kolekce patří taky neonový UV top coat LE TOP COAT ULTRAVIOLET, což by bylo zajímavé, kdyby to tady nebylo už tak deset let (UV topy “rozsvěcují” barvu vašeho laku na slunečním světle, aniž by měnily jeho barvu; vedlejším efektem jsou disco efekty) a nestálo to 23€. Takže tohle minus. Za co plus, je barva Meteorites, a to nemyslím jen krabičku, ale hlavně kuličky: pod názvem CRAZY METORITES RADIANCE POWDER najdete nejstudenější a nejsvětlejší verzi č. 01 obohacenou o studené růžové koule. Prima, první limitka, kterou bych si chtěla pořídit, i za těch 61€.

Protože za chvíli bude web plný popisů, obrázků a recenzí kosmetiky z téhle kolekce, tak tady máte pár fotek a zbytek si najděte u holek, co se zabývají kosmetikou, třeba Verunky.

Kolekce GUERLAIN CRAZY PARIS HOLIDAY 2013 obsahuje:

Crazy Champs Elysee Meteorites Pearls
Crazy Meteorites Radiance Powder + Crazy Terracotta Bronzer
Crazy Paris Eye Palette
La Petite Robe Noire So Crazy! Shimmering Face & Hair Powder
Rouge Automatique 661 Reflex
Rouge Automatique 660 Illusion
Rouge G 863 Provocative
Ultra Violet Topcoat
Nail Lacquer 861 Sulfurous
Zdroj obrázků: Guerlain.com
podpis_ROM

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..