• Průzkum: vy & niche parfémy? Sdělte nám váš názor!

Jsem si jistá, že všichni, kdo tento příspěvek čtete, máte na poličce aspoň jeden niche parfém. Určitě jste si už s niche vytvořili vztah, nebo alespoň máte názor. A to nás zajímá! Svolávám všechny nicheČechy a nicheSlováky: řekněte nám, co si myslíte o niche parfémech!

Slíbila jsem pomoc se seminárkou na téma “Niche parfémy na českém a slovenském trhu” a kromě spolupráce na dotazníku považuji za svoji povinnost zajistit také obecenstvo. Protože – kde jinde jsou niche fans, než tady?

A tak bych vás chtěla požádat o pár minut vašeho času a vyplnění dotazníku. Myslím, že je celkem zábavný a že i vám samotným pomůže zamyslet se a zrekapitulovat si, jak to vlastně s těmi voňavkami ve svém životě máte vážné.

Dotazník je zcela anonymní a začít vyplňovat ho můžete hned teď:

Vyplnit dotazník!

Děkuji předem! Nebudu moct zveřejnit celé výsledky, ale určitě u dotazníku vyzobu zajímavosti a napíšu o nich článek na blog – myslím, že jste stejně jako já zvědaví, co Tuzemci & niche!

 

edit: ještě mám na vás prosbu! Aby odpovědí bylo co nejvíc, pošlete prosím odkaz na dotazník i svým kamarádům a kamarádkám! Můžete si zkopírovat a poslat přímo tento odkaz: http://tinyurl.com/parf-anketa

Normální tichá pošta, jako zmlada. 🙂 Děkuju!

 

  A něco za odměnu: dnes na PARFUMDREAMS.cz bude Shopping Night – 22% sleva na většinu zboží!
* Kódíček: SHOP
* Začátek: 18/01/2024 18:00 hod
* Konec: 18/01/2024 11:59 hod  

 

 

Hezký voňavý den!

 

 

Originální niche parfémy koupíte velmi levně na Beautinow, pro 10% slevu použijte kód FRANGIPANI10

 

 

 

parfémový supermarket
parfémové recenze

 

 

Některé odkazy na této straně mohou být affiliate. Nákupem přes tyto odkazy nás podpoříte maličkou částkou, která pomáhá udržovat provoz blogu. Nejde o spolupráce se značkami, takže na objektivitu recenzí to nemá žádný vliv. Popsané ceny a slevy platí ke dni vydání recenze. Disclaimer: Tento text shrnuje osobní dojmy a subjektivní názory autora. Nikdo z autorů na blogu nenese odpovědnost za to, pokud se váš dojem liší, ani v případě, že jste se rozhodli pro koupi produktu na základě článku.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..