• Nuit vanille, velmi jedlý dezert od Yves Rocher

Vsadím boty, že vánoční nabídka voňavých limitek přitáhne do prodejen YR víc návštěvnic, než jich tam přijde za celý rok. I já je jednou ročně navštívím, abych ochutnala každoroční gurmánskou nadílku. Protože to jim jde, to umějí, líbí se mi nápady, líbí se mi i zpracování a nabídka kosmetiky se shodnou vůní. Obvykle si odnesu vánoční sprcháč (který pak Žaba v březnu nosí do plavání, protože jsem alergická). Letos je leaderem vánoční nabídky NUIT VANILLE, noční vanilka, kterou jsem vám slíbila jako alternativu k 4711 Vanilla&Chestnut.

Nuit Vanille je úplně jiná, než jejich Vanille Noire z řady D’Essences (IMHO flakony řady D’Essences jsou z nejkrásnějších flakonů, který se kdy zjevily), která tedy vůbec není Noire, naopak je to takový málo sladký (což je dobře), jemně vodový odvárek heliotropu (což dobře není). Nuit Vanille je úplně jiná, poctivé amaretto, přesycené hořkými mandlemi, s pěkným mléčným tónem, který zajišťuje objem. Tak si představuju likérek, který si nalijeme večer po rozbalení dárků u stromečku.

K dobrému vychování vanilkových gurmánek patří dlouhá výdrž a (po krátkém čase) otravná projekce do okolí, obojí Nuit Vanille splňuje. Cílové zaměření je stejné, jako u 4711: dětské besídky a mlsní muži na vánočních nákupech (aby vám vydrželi dlouho nosit tašky). Taková náladová vůně. Vanilkové gurmánky jsou obecně oblíbené a příjemné všem v okolí, ale nevím, jestli se tohle dá vynosit přes rok. Do postele vám bude stačit připojený sprchový olej, ale i ten já si nechám ujít, protože na bazén se mi nezdá vhodný.

Nicméně, pokud vás to osloví, a cena není nijak závratná, aby se nedala spotřebovat jako bytová vůně na vánoce, doporučuju dárkový balíček s toaletkou a olejem koupit přes e-shop; stojí 599Kč a jsou k němu pěkné dárkové minibalení produktů.

Zdroj obrázku: web Yves Rocher

You may also like...

1 Response

  1. Miruša napsal:

    Na potulkách v YR som k nemu privoňala a vcelku zaujímavá vanilka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..