• Chybí vám mazlení? Daniel Josier je v akci!

My doma Valentýna neslavíme, my se máme rádi celoročně, a ani jeden z nás nedělá průšvihy, které by si musel na Valentýna žehlit. Ale fandíme všem záletníkům a pochybovačům, protože díky nim se každoročně v únoru spustí vlna akcí na čokoládu, kytky a kosmetiku. A to je fakt príma, takže vy, kdož jste věrné, můžete si zajít pro vanilkovo-kosatcového mazlivého Josiera (protože toho já vřele do-po-ru-ču-ju) za prťku do S-parfémů. Teda samozřejmě si pro něj můžou zajít i nevěrné, sleva je demokratická, ale dámy, myslete na to, že jednou se na to přijde, stejně jako se vždycky přijde na to, když manželovi řeknete, že “ta voňavka byla v akci”.


Daniel Josier v S-parfémech v Praze nabízí celý sortiment; já osobně se zítra, cestou na hory, zastavím pro Bois d`Iris (jojo, já jedu na hory, z donucení, a můžu vás ujistit, že lyžovat ne-bu-du, ani bobovat ne-bu-du, zato mám v plánu pít grog, hodně zkoušet a psát recenze na Instagram, tak kókejte).
Kosatcové vůně obecně jsou super-oblíbené. Nevím, jestli bylo první vejce nebo slepice: jestli si lidi na kosatec za 100 let, co se používal pudr z kosatcového kořene, zvykli; anebo to bylo opačně a lidi si kosatec do pudrů vybrali proto, že všem voněl. Z historie parfumerie známe případy takové i takové. Každopádně výsledkem je, že dnes máme všichni vtisknutou v mozku rovnici kosatec=pudr=pleť=maminka=bezpečí=domov a neznám nikoho, kdo by o kosatci prohlásil “tuhle vůni neznám a nelíbí se mi”. Kosatec je zkrátka vepsaný v naší DNA.

Škála kosatcových vůní je široká, od moderní mrkve (kosatec+zelené – to miluju), přes mužné suše dřevité (kosatec+cedr), hříšně rajdovské (vůně šminek – kosatec+růže+fialka) po ty maminkovské (kosatec+vanilka) a ještě přibižně 7.326 typů vůní. Bois d`Iris od Daniela Josiera je vanilkově maminkovská.
Začátek je trošku kadidlový, ale pak se vyvalí na scénu dětští herci, malá blond sladká koketka Vanilka a svůdníček Kosateček a hrají si spolu na maminku a na tatínka. Žádný sex! Nevinná dětská milá a úsměvná hra. I s tím vanilkovým pudinkem ke svačince. Ve složení není uvedené, ale prádlové pižmo z čestvě vyprané naškrobené zástěrky a vyvařených bavlněných plínek ucítíte zřetelně taky. Jmenuje se to Bois, a ano, dřevo se objeví taky. Později. Celkem výrazné, ale pro charakter vůně nepodstatné. Jen taková vata.

Mirka říká, že je to maximálně podobné stejnojmenné vůni Van Cleef & Arpels, ale ta je podle mne víc výrazná a míň sladká, dospělejší. Daniel Josier udělal tuhle vůni, když byla ještě mrňousem. Každopádně i kdybyste se rozhodli, že je stejná, cena je asi tak poloviční. Dá se to nosit doma, dá se to nosit do práce, dá se to vzít na třídní schůzky, na první rande i na poradu s účtárnou. Lidi vás budou mít chuť pohladit po hlavičce. Budou vás muchlat a mazlit se s vámi.
Kdo mi nevěří, běžte si to do jedné z nejstylovějších parfumerií v ČR zkusit: v S-parfémech jsou všechny zlaté kabelkáče Daniel Josier 15ml do 14/2 2018 v akci -20%, takže zaplatíte místo běžných 480,-Kč jen 380,-. Což je úplně super cena na pořádné vyzkoušení.
Adresa: http://www.s-parfemy.cz, FB: https://www.facebook.com/s.parfemy; Pasáž U Nováků, Vodičkova 22, Praha 1 (je to přímo naproti té nádherné secesní Cukrárny Myšák dole u Václaváku).

 
Jestli tam půjdete, pozdravujte ode mne Adama za pultem (toho bezpečně poznáte, to je náš člověk), ať vám ukáže ty jejich krásné vzorkové sady Josier a kdybyste se nemohli rozhodnout na místě, tak si jednu sadu kupte a přemýšlejte si doma…však oni zase brzy nějakou akci budou mít.

 

You may also like...

5 Responses

  1. enka quanium napsal:

    Tak konečně něco, co není pro mě 🙂 nechci, aby mě muchlali cizí lidi, fuj.. ale tu sadu vzorků asi potřebuju, že?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..