• MILLER HARRIS: Tangerine Vert (vodová limetka)

Dlužím vám jednu mandarinku. Pořídila jsem si ji nedávno v touze po SOFISTIKOVANÉ mandaríně, protože Mandarina / Campos de Ibiza je moc BIO. A já jsem chtěla jeden opravdový mandarinkový parfém.
Miller Harris má u nás na blogu dobrou pověst, Mirka je velký fanoušek Lyn Harris. Zajímavé je, že se v rámci téhle značky naprosto rozcházíme: Mirka preferuje ty svoje oblíbené alkoholické šnapsy, mne uhranula úplně jiná Harisovská složka a Mirce se můj výběr nelíbí: upadla jsem do lásky (hrozně se mi ten doslovný překlad líbí) s jejich podivným suchým koženě-větvičníkovým pižmem. Je to pro mne signature značky, stejně jako cypriol  pro L´Artisana.
miller harris tangerine vert frangipani.cz
Ze vzorku vím, že Tangerine Vert tímto pižmem disponuje. Jenže čicháním k ruce ze vzorku nepoznáte intenzitu a siláž. To se chce pořádně navonět! Ne, že by to téhle vůni pomohlo. No a je to venku: jsem zklamaná. Není to žádný velký parfém. Není to ani kolínská. A vůbec ne mandarinka. Jde o čistou zelenou limetku, proklatě kyselá vymačkaná šťáva, vcelku věrohodná a fádní. A po nějakém čase se připojí to krásně divné pižmo. Ale to se asi ani nedozvíte, protože tak za 5 minut zapomenete, že jste se něčím navoněli.
Konec recenze.
podpis_ROM
 
 
 
 
Key words: perfume, tangerine, niche perfume, musk, review, cosmetic, parfum, de mandarine, de niche parfum, de musc, de critiques, духи, мандарин, ниша духи, мускус, отзывы, perfume, mandarina, nicho de perfume, almizcle, reseñas, perfume, tangerina, nicho perfume, musk, comentários, 香水,橘子,利基香水,麝香評論, 香水,橘子,利基香水,麝香,评论, mandarina, parfum de nisa, mosc, comentarii, Parfüm, Mandarine, Nischen Parfüm, Moschus, Bewertungen

You may also like...

1 Response

  1. mirkau napsal:

    No teda! Tys to vzala zkrátka 😀
    Budu si ji muset sehnat a vyzkoušet!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..