• MISSLYN 607: egyptské moře na nehtech

Potřebuju se trochu rehabilitovat po včerejším rekordním úletu, takže výjimečně dvoje nehty po sobě. Stejně jsme skoro všichni na Esxenci v Miláně a nemá to tady kdo psát.

Misslyn jsem objevila v Německu v Galerii Kaufhof, což je síť levných obchodních domů se , které najdete ve všech větších městech, ale podle stránek Misslyn značku najdete ve všech větších sítích, třeba v Karstadtu nebo Muller Drogerie. Hlavním tahákem ve stojanu jsou bichromatické a holo laky, kterých tam nepřeberně, v desítkách. Stála jsem tam hrozně dlouho, až jsem si nakonec, překvapivě, vybrala opět modráče 607 Atmosphere. Kvůli zkoušce kvality a už teď vím, že příště si z Německa dovezu zlatozelený 562 Gold lagoon a okurkově zelený 87D Smoothie.

Foto mého laku ze stránek www.misslyn.de - pro srovnání přsnosti odstínů

Foto mého laku ze stránek www.misslyn.de – pro srovnání přesnosti odstínů

 

A foto téhož laku na přímém slunci se snahou chytit světlo pro zvýraznění holoefektu

A foto téhož laku na přímém slunci se snahou chytit světlo pro zvýraznění holoefektu

 

A ještě jednou včetně nehtů

A ještě jednou včetně nehtů

Lakování: akorát dlouhý, akorát savý a akorát široký štěteček s přesným seříznutím; lakování je pohodlné a šup-šup na dva tahy

Konzistence: taky príma, lak je gelovitě hustější, takže drží i na štětečku a dá se s ním hezky vykroužit obloček; dvě vrstvy stačí, ale pro klid duše dávám 4

Schnutí: uáá! To by asi nikdy neuschlo, kdybych to neusušila topcoatem Alessandro

Výdrž: v dobré frormě tak 3 dny a to i s base- a top- coatem vysoké kvality; ale za 4,90 jsem nečekala nic jiného. Co mne překvapilo nepříjemně bylo vysušení nehtů, už druhý den se mi na třech nehtech zlomily hrany = neklamný znak horšího laku. Konečky byly ojeté už druhý den, viz foto.

misslyn2

Vzhled: bichromatický efekt není rozhodně tak zřetelný, jako v lahvičce. Přelakovala jsem ho holografickým top-coatem China Glaze Wireless, což pomohlo holografii, ale ztlumilo intenzitu krásné, hluboké, tmavě modré; tentokrát preferuju barvu před efektem, protože je opravdu nevídaně krásná. Růžový a zelený shimmer jí dává teplé až horké odlesky, ale přesto je barva pořád hluboce modrá. Kdo byl někdy v Egyptě u moře (každej), tak si jistě pamatuje tu překvapivě intenzívní škálu modro-zelených barev Rudého moře viděnou z letadla. To je přesně Misslyn 607.

 misslyn1Pro úplnost k dezénu na ukazováčku: destička Konad, razítko Norma Zlín a zlatý zrcadlový lak Avon. Zlatý čtyřlístek od babičky.

Celkově: príma. Za 4,90€ odpovídající služba. Upozorňuju na nutnost dobrého podkladu kvůli vysušování, ale ty barvy stojí za to. Je vidět, že to holky v Misslyn baví a míchají koktejly se stejným nadšením jako kluci v Bugsy´s v Praze.

podpis_ROM

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..