• Veselé, a to hodně

Tak jsme to spolu doklepali až do Vánoc…vy, já, Derad, Mirka, kočky, pes, želva, naše a vaše rodiny, Zeman a všechny vůně světa. No tak to je príma, až na toho Zemáka, tak ať nám to vydrží až do sněhu a ještě dýl.

xx-vanoce13Nechám osobní přání na vašich známých a rodinách, dovolím si jenom popřát našim děckám, aby TO ještě dnes začalo, aby mohly na Štěpána stavět sněhuláka a nemusely čekat do Velikonoc. Aspoň Žaba si TO hrozně přeje (ale ne víc, než Lego, samozřejmě), protože TO na Vánoce zná jen z pohádek a pohlednic a za svůj krátký život vlastně nezažil, jak TO má být popořádku a v pořádku – čtěte popisky na fotkách.

 

Takže přeju našim dětem, aby se svět dal do pořádku, nejen co se sněhu týká, vám všem děkuju za přízeň a že sem chodíte a píšete milé komentáře a Mirce, Deradovi i bývalým autorům za to, že tady vytvořili místo k voňavému hýření, kam se dá utéct od vaření, uklízení, kojení, blbého výkazu a naštvaného šéfa a dejte si dnes pozor na zvířata, konkrétně kostnatého kapra a kočky, co lezou na stromek!

podpis_ROM

You may also like...

3 Responses

  1. eM napsal:

    Krásné přání fakt! Tak doufám, že do půlnoci ještě nasněží, my měly dneska vyloženě jarní procházku :-)…kočky už po stromku lezly, pěkně ho vypelichaly, ještěže je umělý. Přeji Vám krásné a pohodové svátky – hodně zdraví a voňavé inspirace, protože si tady fakt ráda chodím odpočinout od všeho možného 😀

  2. mirkau napsal:

    I já přeji všem čtenářkám a čtenářům krásné a voňavé svátky!

  3. Enka Quanium napsal:

    Krásné a voňavé vánoce!! .o)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..