• Nenávidím karamel v parfémech! A vy? Hlasujte!

“Jak můžeš nesnášet karamel? Vždyť ten má každý rád!”, ale já ne a mám dalších 10 nejprotivnějších ingrediencí, které můžu jmenovat a můžeme se pohádat. Anebo se hádat nemusíme, můžeme si o tom pěkně potajňačky zahlasovat…a pak se pohádáme až nad výsledky hlasování. To už budeme mít karty v ruce!

Takže zahajuju

NEJVĚTŠÍ PARFÉMOVÝ PRŮZKUM lásky k parfémovým ingrediencím.

Váš úkol je jasný: vyberte až 10 vám nejprotivnějších ingrediencí a pošlete hlas. Hned potom se vám objeví výsledky a uvidíte, jak je váš vkus výjimečný… nebo ne. Můžete i doplnit něco extra, co jsem do tabulky nedala, ale vám to neskutečně vadí. A pak se můžeme pohádat na nějakém srazu. Pošlete odkaz na anketu i známým a kamarádům, kteří se zajímají o vůně, ať získáme co největší počet hlasů a máme co nejpřesnější názor!

Já osobně tipuju jako nejhorší: pačuli, citrusy, tuberózu, gardenii, pižmo, oud.

A vy?

 

Hezkou dovolenou!

 

 

 

parfémový supermarketparfémové recenze

You may also like...

5 Responses

 1. An napsal:

  Nenávidím meloun, okurku, takové to lepavé ovocičko (maliny, jahody, rybízky, třešně), růže, příliš mnoho kytiček. Říkám tomu čubčí vůně. Léto je pro mě peklo, protože co si budeme… většina žen prostě chce vonět žensky.

 2. Zuzana napsal:

  Připojují se do spolku. Karamel nemám ráda vůní ani chutí. “Máme skvělou novinku, velmi oblíbenou, (cokoli) se slaným karamelem!” Já: “Hm, tak to nic, děkuju.” Jako, lepí to už v nose, zabije to cokoli, v minimální dávce, vytahuje mi to plomby ze zubů, které mi to teprve zkazí.
  Asi u čísla šest jsem si říkala, že záleží na zpracování, ale s karamelem kamarádi nebudeme.

  • Romana napsal:

   Já jsem kdysi chtěla ušetřit, tak jsem si koupila v akci zázračný kelímek Oriflame, ale měli jen karamelový…říkala jsem si “třeba to nebude tak hrozné”. Bylo to mnohem horší, než mne kdy napadlo, nemohla jsem si s tím mazat ani ty lokty, ten karamel sálal všude okolo…tak jsem si koupila ten jejich klasický vanilkový, již za plnou cenu. Panebože…. 😀 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..