• BY KILIAN: Straight to Heaven Splash of Lemon #instareview (citrónový koláč s poctivou dávkou rumu)

Léto budiž pochváleno! Konečně zase na cestách. A tak zase, jako před pár lety ve Francii datluju recenze jedním prstem do displeje mobilu. Inspiraci prostě člověk doma nepotká. 

 

 

Se značkou @by_kilian_parfume se dost míjím. Přijde mi předražená, podbízivá (vůči zákazníkům z Ruska a Blízkého východu) a hlavně hodně sladká. Ale najdou se i zde výjimky. Už jsem na blogu psala o kolekci Addictive State of Mind, která mne zaujala. A zajímavé je i trio variací na parfémy z běžné kolekce – Sophie Matisse Art Edition.

 

Tak znovu, léto a očkování budiž pochváleno! Vypustili nás z klecí a tak jsme vyrazili. Velké flakony já sebou nevozím, na to je specialista Romana. Tak jsem pobrala malé prcky. A připletlo se mi tam i tohle trio od Kiliánů.

#straighttoheavenbykilian je víceméně čistě pánská, cedrová záležitost, ale #straighttoheavensplashoflemon, z kolekce vzniklé ve spolupráci s vnučkou malíře Henri Matisse, hodila původní vůni na úplně jiný level. @sidonielancesseur jí vypustila do žil pořádnou infuzi extraktu z citrónů. Výsledkem je neuvěřitelně plastická podoba poctivého, vlahého, rumem napuštěného citronového koláče, podávaného na cedrovém prkénku. Přitom nic těžkého.

Nádherně hravá, barevná letní vůně.

Koláčové závany Straight to Heaven Splash of Lemon mne dnes provázely celý den, na výletě po sklípcích a vinicích kolem Balatonu tak intenzivně, ze jsem z toho dostala chuť na sladké. Nic pro můj dietní režim. Ale žijem jen jednou, no ni?

Tak já vyrážím do cukrárny a zítra vezmu na výlet jiného prcka.

#prckovenavylete

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..