GIVEAWAY FineScent® – kočičí losovačka a VÝHERCI!

Stálo mne to kus salámu a deci krve (vlastní), ale mám vítěze!

losovačka (2)

Méďa přišel domů až večer a nenaložen, nechtěl postát, natož losovat. Nechal se podplatit a protože je zvědavý, přišel očumovat.

losovačka (1)

Původní záměr byl Méďu nalákat, aby chňapnul po jedné cedulce. Méďa chňape rád. Ale nesmí být přežraný a líně utahaný.   losovačka (3)

Nic, Medvěde? losovačka (4)

Tahej!losovačka (5)

Nebudu!losovačka (6)

Lehám!losovačka (7)

Druhý nápad: Méďu rozdráždit lístečkama, až jeden sežere. To by mohlo klapnout.losovačka (8)

Méďa chňapal, bohužel po mojí ruce především. Krvavé šrámy na levé ruce a foťák v pravé ruce způsobily mimořádnou kvalitu dnešních fotek. losovačka (9)

A pozor! Z posledních sil, těsně před vykrvácením mačkám spoušť, Méďa chňapnul a vyhrábnul z hromádky jeden lístek. losovačka (10)

Ale v tomto momentě byl už tak rozdrážděný, že mi nedovolil na něj ani sáhnout, dokonce mne kousnul!losovačka (11)Pak si ho dravec přehodil pod druhou tlapu, aby ho měl v bezpečí. Neřeknu, babo! losovačka (12)

A pozor! Zatahání za ucho, rychlý úhyb před smrtonosným drápem a výherce je na světě!losovačka (13)

Výherkyně textové části se po našem sněmu v minulém týdnu stala: Evulik.

Dámy, napište mi mail romana(zav)parfumerka.cz adresu (upozorňuju, nečekejte balíček hnedle, já jsem na tohle hrozný flink, ale pošlu!).

Všem ostatním děkuju za příspěvky, dělají mi radost. Jsem ráda, že jste se všechny rozepsaly, zajímavé názory a tipy a potěšila mne i dáma, která používá levnější voňavky a miluje kokos. Čímž mne přivedla na myšlenku na článek s tipy na voňavé poklady za pár korun. Měli byste zájem?

Jedu na tetanovku.

podpis_ROM

You may also like...

12 Responses

 1. vimneok napsal:

  tak jsem poslala adresu, ale ten mail nefunguje? no ale pokud jsi v Praze, muzeme se treba srazit na kafe nebo tak neco 🙂

 2. vimneok napsal:

  jéééééé 😀 to je asi poprvé v životě, co jsem vyhrála v nějaké tombole nebo něčem podobném 😀 sranda je, že jsem to na první pohled vůbec nepoznala (ranní káva zatím nestihla zabrat….) a začala jásat asi až po pěti minutách u konce článku, když mi to konečně došlo… Kocour má fakt talent pro dráma 🙂 doporučuju tea tree oil na škrábance, mám to ověřené, nezanítí se to pak a hojí se to rychleji…

  adresu pošlu a moc se těším 🙂 jo a nějaké levnější poklady bych brala… vzpomněla jsem si na svojí první “vůni” b.u. černobílý…

 3. Tuttobene napsal:

  Boží fotoseriál! Hlasuju, ať příště losuje ten samý kocour. Umí z losování udělat divácky atraktivní show. Prostě talent.
  Nu což, budu i nadále tahat po kabelce vzorky a doufat, že časem povolí a zavoní!

 4. Dejnicka napsal:

  Méďa je boží:-D A gratulace výherkyním;-)

 5. dzona napsal:

  Příště nabízím na losování naši Mášu. Bude to humánnější a asi o půhodiny rychlejší. Šeltie nedrápou a nekoušou a radostně plní každý příkaz.

 6. kaschika napsal:

  Kdybych věděla, že se soutěží, taky bych soutěžila!!!
  Ale neva, jsem uklidněná fotkou Médi, i vytaženého lístku: “7kráska”, to je krásnej nick, ne? 🙂

  • Romana napsal:

   Je. A patří krásce. Proč ty sem vlastně nechodíš pravidelně? Ty jsi magnet na kočky, ty bys musela vyhrát. A vlastně…nechceš mi sem napsat něco o voňavkách?

   • kaschika napsal:

    O jakejch? O těch lacinejch, co používám? Abys pak měla tiky a záškuby? :-))))))
    No ale napadá mě, že kdybys chtěla, můžu Ti napsat o voňavkách, který jsem používala, a který mi báječně voněly, a už asi nejsou, neexistujou.
    Ale třeba by, na základě toho článku, někdo věděl o něčem podobném. To bych byla ráda.
    Tak mi dej vědět, kam to mám napsat. Do mailu?

    Jo, a že sem nechodím pravidelně? Holka zlatá, já momentálně nechodím pravidelně nikam; jsem 2. měsíc doma a jakousi pravidelnost se teprve snažím si vybudovat. Jde to ovšem ztuha – z jedný strany vedle mě spokojeně pochrupuje pes, z druhý kočka. To je takový podrývání morálky, že to svět neviděl!

    • Romana napsal:

     No hurá, tak piš, piš! Do mailu, určitě, opravím ti chyby (pomoc, mami, potřebuju krýt hlavu…)

     • kaschika napsal:

      Jéžišku, když já jsem si gůglila, co jsem kdysi používala, něco z toho ještě vyráběj; myslela jsem, že Tě oslním, ale to je taková láce, to je takový nic, že mě s tím určitě pošleš do prdele, tedy chtěla jsem napsat, že mi napíšeš, že to není voňavka, ale voda z bazénu nebo tak něco. No ale dobře, já to dám dohromady, není na škodu zanechat budoucím generacím zprávu, v čem prapraprababička jela :-)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..