• GUERLAIN: Teazzura Aqua Allegoria 2015 – Let’s go SHOPPING

Teazzura, TEA-AZZURA, modrý čaj. Téma je jasné, však se podívejte na lahvičku: orosená sklenička vychlazeného ledového čaje, vypitá ve středomoří. Složení: zelený čaj, citron a calone. (To je můj tip, jsem zvědavá, o kolik jsem se spletla).

Zdroj: http://heinemann-shop.com/

Zdroj: http://heinemann-shop.com/

Téma je reminiscencí na letní kosmetickou limitovanou kolekci Emilia Pucciho z roku 2012 jménem Terra Azzura. Středomoří, modrá mořská voda, neokoukaná svěží modelka…

Zdroj: Guerlain.com

Zdroj: Guerlain.com

Po loňské limonádě by to mohla být další povedená svěží letní polívačka, i když cenově to teda žádná hitparáda není. Druhá letošní AA má být reedice předloňské Flora Rosa. Neví se, jestli bude reformulovaná, pro mne za mne ať klidně je, podle mně je to nevýrazné růžové mainstreamové nic, ale ví se, že bude mít novou etiketu, hodně moderní, která by měla být do budoucna společná pro všechny Allegorie (etiketa Teazzury se pravděpodobně ještě změní).

guerlain flora rosa 2015 aqua allegoria

Zdroj: Heinemann

No, za mne letošní Allegorie trochu zklamání – tématicky nic nového ani zajímavého. Snad třeba překvapí ta modrá zpracováním. Pro mne stejně pořád nejlepší středomořskou tekutinou zůstává…

winw

Kde je koupit?

Sotva Guerlain ohlásil téma letošních Allegorií, objevila se Teazzura za 63€/100ml na skladu mého oblíbeného duty free shopu – odběr možný po 1. 3. 2015. Ale novou Flora Rosu si můžete v Heinemannu koupit už teď – pozor, nespleťte si ji s tou starší, která je o 2€ levnější.

Snad je to propagace a ne provokace, nicméně vám doporučuji rychle nastudovat podmínky, zaregistrovat, ať vám stihne dorazit karta a pokud se vám od od 1. března podaří letět z jednoho Heinemann letiště, můžete si Alegorii předobjednat v systému PREORDER (platí se až na letišti, takže ji můžete před vyzvednutím zkusit) a uplatnit na ni 20% měsíční slevu. A taky vás čeká překvapení – šek na 5 nebo 10€ k narozeninám, který dostanete poštou a se slevami se dá kombinovat. Suma-sumárum: můžete být první, kdo ji bude mít a ještě za príma cenu.

podpis_ROM

 

You may also like...

1 Response

  1. Sedmi napsal:

    a nemela bys tip na nejakou takovou stredomorskou vuni s morem pro pany? diky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..