KIKO: lak, stíny a DIOR: Diorissimo bag

Uznávám, že dnes toho bylo parfémově málo, tak přihodím jednu kosmetickou: KIKO. Italská značka pro mladé i pokročilé holky, kde se dá nakoupit hromada laciné trendy kosmetiky v prostředí ultramoderního butiku. Obvykle nakouknu a nic nekoupím, není to tak laciné, abych měla pocit výhodného nákupu, ani tak drahé, abych získala dojem kvalitní značkové péče (ne, že by v tom mnohdy byl nějaký rozdíl).
Nakoukla jsem zase – a neodolala jsem laku na nehty v elektrické modré barvě. Když už jsem si ho nesla k pokladně, přihodila jsem ještě pár blbin, za povšimnutí ovšem stojí jediná: stíny ve tvaru mořské vlny.

Lak je úplně šíleně modrý, tak v lahvičce ani nevypadal. Je neonový, blýská na všechny strany, ve dvou vrstvách bezchybně kryje a kupodivu skvěle drží (jen 1x ridge filler a 2x top coat).

Tak tady barva není úplně věrná, ale chtěla jsem naznačit, že barva je inspirovaná italskými parkovacími pruhy na vozovce.

Tak tady barva není úplně věrná, ale chtěla jsem naznačit, že je inspirovaná italskými parkovacími pruhy na vozovce.

Tohle taky ještě není úplně ono, potmě fotit neumím, a tady stejně šlo hlavně o tu Giuliettu, protože si myslím, že to je auto pro mne. O tom jindy.

Tohle taky ještě není úplně ono, potmě fotit neumím, a tady stejně šlo vedle modrého pruhu hlavně o tu Giuliettu, protože si myslím, že skvěle ladí s dámou, co nosí modrý lak.

Tak vypadá dnes na denním světle (5. den).

Kiko 336 Blu Elletrico
Tak vypadá dnes na denním světle (5. den)

Ještě mne napadlo pořídit si k nehtům kabelku... Článek nebude, nebaví mne přehrabování onošeného značkového zboží; ale překvapilo mě, kolik vintage shopů v Itálii je a kdo má tento nákupní styl v oblibě, jistě na ně narazí.

Ještě mne napadlo pořídit si k nehtům kabelku z frcu… Článek nebude, nebaví mne přehrabování onošeného značkového zboží; ale překvapilo mě, kolik vintage shopů v Itálii je a kdo má tento nákupní styl v oblibě, jistě na ně narazí.

A teď ta onda: neumím ji vyfotit, je to prostě vlnka, šplouchnutí zeleného stínu v barvě ocasu mořské panny z krabičky ven. Používat ho asi nebudu, je v něm zlatý shimmer a já smím nosit jen studené barvy. Ale šplouch jsem musela mít! (A taky je mi líto do něj sáhnout a zničit ho, stejně jako nové Meteority; radši je vždycky půl roku nepoužívám, než aby přestaly vypadat virginálně).

kiko milano nails romana granatova

Kiko water eyeshadow 211

kiko milano nails romana granatova

kiko milano nails romana granatova

kiko milano nails romana granatova

kiko milano nails romana granatova

BTW: maličkost, ale potěší. Testery laků na nehty v Kiko. Na regále jsou umístěné šnečky s lepící páskou, kterou si nalepíte na nehty nebo na ruku a na pásku zkoušíte laky. Odhadnete, který s vámi ladí, jak se s nimi lakuje, jak kryjí, jak zasychají, a pak pásku strhnete a hodíte do koše.
podpis_ROM

You may also like...

2 Responses

  1. udvouverunek napsal:

    Ta vlna je úžasná, sice je to podle mě vrchol ekonomické neefektivnosti, protože takové množství stínu navíc v takové barvě nemůže nikdy nikdo spotřebovat, ale kouká se na to pěkně a navíc to připomíná některou limitku tuším MACu. Laky Kiko neznám, mnohé si je chválí, ale pro dostupnost se po nich nepídím, barvy mě nikdá nezaujaly (ani když jsem je byla omrknout naživo v Dráždanech). Mám pocit, že takovouhle sytou modrou má Color Club anebo Barry M, teď nevím.
    Verunka

    • Romana napsal:

      Laky Kiko stojí za prdlačku, jen ten modrý je vyjímka; už jsem několikrát podlehla těm jejich krásným perleťákům…a ty ani nebarví. Koupila jsem si teď ještě fialový, vydržel mi přesně jeden den. Pak se mi ojely konečky, mám francouzskou manikúru. Belbě se lakoval, nudná barva…musel jsem to dozdobit infantilním tvořeníčkem, To byste koukali! Vyfotila jsem, někdy postnu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..