• Recenze Close Up / Olfactive Studio: obžerství v turecké cukrárně

Niche parfémy jsou často inspirované zážitky ze života parfuméra nebo majitele značky. Ideální je, když se oba shodnou na tom, co v životě milují. A podle recenze niche parfému Close Up / Olfactive Studio se celkem s jistotou dá říct, že parfumérka Annick Ménardo ráda mlsá. Nenechte se zmást strohým, kosmickým obalem_ uvnitř se skrývá zcela pozemský 6. hřích: obžerství.

Recenze niche parfému Close Up / Olfactive Studio

Třešňovka, těžký sladký likér z ovoce i s peckami, nahrubo nasekaný  tabák v papírovém sáčku, suché naloupané vlašské ořechy, křížaly z jablek a hrušek. Selim Bey, nejlepší kuchař z Istanbulu, k tomu přidal vanilkový cukr, špetku perníkového koření, a upekl lidem z Evropy vánoční cukroví. Něco mezi tím, na co jsme zvyklí, ale s teplým a exotickým tónem blízkého Orientu, který začíná na Evropském kontinentu.

Ve druhé fázi se prokoušete k čokoládové náplni s kávou. Je to ten druh starého pačuli, které se nechávalo fermentovat, až dostalo jemně čokoládový nádech. Dneska se od pačuli chce svěží zelenost nebo černá zemitost. Tohle je třetí poloha, která senzačně konvenuje gurmánským tónům. To vše posazené na krásné, zlaté ambře. Dohromady to chutná náramně sladce, kořeněně a vyváženě. Ty ořechy, takové rozmočené, štrůdlové!

Po třech hodinách začne vůně uvadat a rozkryje mandlovou podstatu. Vlastně tam celou dobu byla, ale v těch silných tónech hrála jen takové padesáté osmé housle. Při příštím nástřiku už si jí dokážete všimnout hned na začátku. Ale nemusíte, máte tam ty štrůdlové ořechy!

Kdybych si měla koupit novou vůni ke stromečku, tak tahle. Navíc vám vydrží celé odpoledne, večer i noc. A ani bych nepekla. To stejně nebudu…

Kde koupíte niche parfém Close Up / Olfactive Studio

V kamenných prodejnách u nás zatím neuspějete, ale za výbornou cenu Close up najdete TADY na Beautinow (nezapomeňte použít 10% kód na slevu FRANGIPANI10.

Mimochodem: víte, že patronem 6. hříchu – obžerství – je Belzebub? 

 

Originální niche parfémy koupíte velmi levně na Beautinow, pro 10% slevu použijte kód FRANGIPANI10

 

 

 

parfémový supermarket
parfémové recenze

 

 

Některé odkazy na této straně mohou být affiliate. Nákupem přes tyto odkazy nás podpoříte maličkou částkou, která pomáhá udržovat provoz blogu. Nejde o spolupráce se značkami, takže na objektivitu recenzí to nemá žádný vliv. Popsané ceny a slevy platí ke dni vydání recenze. Disclaimer: Tento text shrnuje osobní dojmy a subjektivní názory autora. Nikdo z autorů na blogu nenese odpovědnost za to, pokud se váš dojem liší, ani v případě, že jste se rozhodli pro koupi produktu na základě článku.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..