ESCENTRIC MOLECULES: Kinski (Piper Piperovič Piperov)

Chcete zažít smrt pepřem? Tak tady je: recenze parfému Kinski od Escentric Molecules.

Originální niche parfémy koupíte velmi levně na Beautinow, pro 10% slevu použijte kód FRANGIPANI10%.

 

Tak teď jsem asi hodinu strávila hledáním fotky další podivnosti od Gezy Schoena. Což je víc času, než kolik strávím psaní recenze. A stejně jsem ji nenašla. Ale určitě jsem ji měla. Nějaká síla mezi nebem a zemí mi ji sebrala. Ale zase vám sem dám dvě videa, můžete si je pouštět opakovaně a tak vlastně budete mít plnohodnotný zážitek.

Zdroj: Kinski Fragrance

Zdroj: Kinski Fragrance

Dohledala jsem si složení Kinski a jsem dost překvapená, co v tom lidi cítí: kastoreum, konopí, bílé víno…protože já od začátku do konce cítím pepř, jalovčinky a něco, co tuhle směs dělá mokrou a svěží (to bude ta slavná a záhadná molekula ISO E Super, známá z Escentric 01/Escentric Molecules).

Recenze parfému Kinski / Escentric Molecules

Řezavá jak pila, pepř od listů, pralesa s mokrou půdou, přes zelené, bílé, růžové a černé čerstvé kuličky, až po drť, která padá z mlýnku číšníka v luxusní restaraci na váš stejk. Pikantní, ostré, pronikající až do mozku, zneklidňující jako sůl v ráně.

Kinski je upomínka na dvacáté výročí Klausovy smrti. Myslím, že ty drogové a alkoholické dojmy lidem vnukává Klaus ze záhrobí, je to satyr a chce, aby na něj lidi měli hezké asociace. ISO Super Klaus.

Fotku jsem nenašla, tady máte Klause na videu, ten je stejně drsný a pikantní.
[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=c0Efhz8jxNI]

A ještě druhé slíbené video. Italský zpěvák Zucchero Fornaciari nezpívá jen Jsem sama doma s Paulem Youngem, umí i italsky a jeden z mých nejoblíbenějších textů je “Pippo, che cazzo fai?”, česky něco jako “Pepíku, neblbni”, ale ve skutečnosti je to dost sprosté. Každopádně: pippo může být i výraz pro pepř. A mně tahle peprná a syrová písnička připomněla Klause (ježiši, jako né zelenou planetu!).
[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=QrPfjXV0-OM]
Pippo, che cazzo fai?
Pippo, oh no no no nooo
Pippo, che pesce sei
Pippo, anche lei!
Jéžiši, to dnes melu. Znáte to moravské úsloví “mele zemákovicu”? No tak to dnes já. Tak maso taky nemáte každý den, že.
Zdroj titulního obrázku: http://www.popsuite.de/2010/12/klaus-kinskis-riesenkopf/

podpis_ROM

Některé odkazy na této straně mohou být affiliate. Nákupem přes tyto odkazy nás podpoříte maličkou částkou, která pomáhá udržovat provoz blogu. Nejde o spolupráce se značkami, takže na objektivitu recenzí to nemá žádný vliv. Popsané ceny a slevy platí ke dni vydání recenze. Disclaimer: Tento text shrnuje osobní dojmy a subjektivní názory autora. Nikdo z autorů na blogu nenese odpovědnost za to, pokud se váš dojem liší, ani v případě, že jste se rozhodli pro koupi produktu na základě článku.

You may also like...

2 Responses

 1. dzona napsal:

  Kinski si vůni nezaslouží, byl to sociopat a sadista. A to i v případě, že by si jeho starší dcera zcela vymyslela, že ji od pěti let nezneužíval.
  Geza Schön musel jeho pověst a aféry znát, takže moc nechápu, proč zrovna tuhle mrtvolu vykopal. GS sám jistě není žádný sociopat, je čistě oblečený a má krátce zastřižené vlasy čili na první pohled žádný problém. Ale nějak nevím, co si o něm myslet. Pouštěla jsem si dlouhé video s jeho rozhovorem pro TV, ale pořád to nevím. Dobře, jako třináctiletý kluk už rozeznal stovku vůní, protože jeho otec sbíral parfémové vzorky. Geza se naučil řemeslo, určitě tu práci zná dobře. Proč ale říká takové banality, jako že nejkrásnější vůně je kůže čerstvě osprchované ženy?
  Když si vedle toho čtu rozhovory s J.C Ellenou, plachou vílou, tak to má duši a je znát, že on ty vůně miluje, že první, na co myslí, není marketing. Myslím, že Gezovi s názvem téhle vůně šlo především o to, aby jí zastil prodejnost. Ale třeba mě by to odradilo, protože s KK nechci nic mít.

  • Regına Nıne napsal:

   Nepochopím, jak s ním mohl Herzog natočit tolik filmů. Na druhou stranu, bez něj by to nebylo ono. Nevím, který jiný šílenec by to takhle zahrál. Vidělas film Woyzeck? Celý film jsem akorát čekala, kdy praskne (Kinski). V souvislosti s tím, co prováděl dětem a lidem kolem, je uvedení vůně opravdu přinejmenším podezřelé.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..