THE 7 VIRTUES: Vůně míru a ctrností

Příběh Sedmi ctností je skoro neuvěřitelnou pohádkou o filantropii, splněným se americkým snem. I když je firma kanadská. Přítel majitelky společnosti, spisovatelky Barb Stegeman byl v roce 2006 smrtelně zraněn v Afghánistánu na misi pro podporu mezinárodního obchodu. Barb se rozhodla převzít jeho mírovou práci a při průzkumu trhu poznala Abdullaha Arsalu. Recenze parfémů 7 VIRTUES.

article-0-18A68E0700000578-477_308x425[1]Místní osvícený farmář, který se snaží na svých pozemcích pěstovat plodiny, které budou alternativou ke komerčně úspěšnému máku (Afghánistán dodává světu surovinu až na 90% spotřeby heroinu). Abdullah Arsala produkuje růžový olej a olej z pomerančových květů. Barb jeho snaha nadchla a uviděla v ní svůj malý příspěvek k pomoci Afghánistánu.

Recenze parfémů 7 VIRTUES

Do začátku podnikání v roce 2010 vložila všechny úspory, které jí dovolila bankovní karta, a za 2000 kanadských dolarů koupila první hrníček éterického oleje. Za pomoci zkušeného kanadského parfuméra vytvořila Afghanistan Orange Blossom, květinový parfém s frésií a jasmínem.

Peníze utržené z prodeje vrazila zpět do oběhu, nakoupila další suroviny a vznikla kompozici růže, pepře, karafiátu a hřebíčku: Noble Rose of Afghanistan.

Pak se povedl malý zázrak: Barb vyhrála v televizní reality show malých podnikatelů. Dostala finanční i osobní podporu filantropa W. Brett Wilsona a od té doby nakoupila suroviny za 120 tisíc kanadských dolarů, a to nejen v Afghánistánu. V roce 2011 rozšířila svoji pozornost na živly postižené Haiti a o rok později portfolio rozšířil Vetiver form Haiti, kde základní surovina je obklopena vůní ambry, lipového květu a bergamotu.

A jako čtvrtý vznikl parfém míru na Blízkém východě. Kompozice oleje “sweetie grapefruitu” (kříženec grapefruitu a pomela) z Izraele a citronu a bazalky z Íránu, doplněná bambusem a cedrem, se jmenuje doslova Middle East Peace.

Dnes je v kolekci 7 parfémů a každý z nich má vlastní charakter.

Skvělé je, že společným jmenovatelem všech vůní jsou citrusové tóny, a tak se můžou všechny čtyři kombinovat, vrstvit a vytvoříte si tak svůj vlastní parfém.

Kde koupíte 7 VIRTUES?

Díky SEPHOŘE můžete koupit celou kolekci i u nás, a to za férové ceny. Potěší tři velikosti flakonů a nejlepší je, že si můžete koupit i kabelkové flakony 10ml, které vám umožní vytvářet vlastní kombinace vůní.

Kupujte ZDE.

 

A 7 ctností? Moudrost, krása, spravedlivost, odvaha, pravdivost, zvídavost, umírněnost. Ctnosti, které má mít moderní žena, nebo spíš čtenářka Barbina bestselleru “The 7 Virtues of a Philosopher Queen”, příručky pro ženy žijící v nelogickém světě současnosti.

podpis_ROM

Odkazy jsou affiliate.

Zdroj obrázků: Sephora

You may also like...

No Responses

  1. Anonym napsal:

    To je hodně zajímavý projekt, nevěděla jsem o něm. Díky!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..