• Perricone MD Re:Firm Eye – splaskněte si na počkání

Slíbený zázrak proti kruhům a pytlům pod očima je tady! Recenze Perricone MD, kterou teď koupíte v Notinu ZDE. Já jsem si krém koupila sama v Německu, takže když se objevil u nás na trhu, už jsem ho měla vyzkoušený. Doporučím ho? Nebo…?

Doktor Perricone je fešák, jeho mastičky mají nejlepší recenze, takže jsem taky neodolala. Postupně jsem si pořídila čtyři věci (přesněji šest, protože tu poslední dvojsadu jsem si dala rovnou dvojmo – a dobře jsem udělala). Jedna z nich je skvělá, dvě jsou naprosto výjimečné a čtvrtá patří do kategorie kosmetických kravin. Dneska ukážu tu skvělou: sérum Perricone MD Re:Firm Eye na oblast okolo očí, díky kterému uvidíte, jak pytle mizí přímo před očima.

recenze Perricone MD
Recenze Perricone MD: balení

Na tom obrázku nahoře šlo především o moje tričko, které je na instagramu stejně žádané, jako recenze mojí minisbírky Perricone MD. Sérum Re:firm Eye je v tmavé lahvičce s pumpičkou a stojí tak nějak uprostřed.

Balení je největší peklo celého výrobku a nesnáším ho: pumpičku mačkáte, ono nic, nic, a najednou -překvapení!- vyplivne dávku. Kamsi do dáli, protože přes noc vždycky něco v čumáku zaschne a to pak nasměruje novou dávku spolehlivě kamkoliv do prostoru mimo vaši dlaň. Někdy i dvojitým proudem rozkročeným v úhlu devadesáti stupňů, takže půlku máte na zrcadle a druhou na triku.

Dá se to nacvičit, ale stejně je to otrava, protože objem vyplivnuté dávky se nedá se ovlivnit a je zbytečně velký, takže ji celou nespotřebujete a ono to mimo oční okolí není kam mazat, protože produkt je jednoúčelový, splaskávací (jinak si oční krém mažu na ta místa, kam se starým kuřačkám rozpíjí rtěnka). A to už jste si polovinu dávky rozmazali po dlani, kde nemá efekt vůbec žádný. Znám jiné prcače, takové které pomaličku krém tlačí ven, umím si udělat hezky tečku u každého oka a rozmáznout. Takže tahle lahvička za nějakých 115 dolarů mi vydržela při používání 1x denně asi 3 měsíce, jestli dobře počítám, tak to vychází na asi 32 korun za jednu dávku.

A to je jen sérum, které se má kombinovat se stejně drahým krémem (který jsem si, k pozdějšímu svému žalu, nekoupila). Kdyby to mělo lepčí prcač, určitě to protáhnu na dvojnásobek času. Mohli si s tím dát víc práce.
recenze Perricone MD
Tady na fotce vidíte krém, moji stálici, se kterým sérum kombinuju. V podstatě na pocitovku to ani není třeba, sérum samo je dostatečně výživné, ale postupně jsem získala dojem, že kosmetika Perricone MD se orientuje na okamžitý perfektní výsledek, ale ne na dlouhodobou údržbu. A dokonce jsem si i něco takového přečetla v recenzích, takže jsem přidala Lancome, o kterém jsem psala včera.

Recenze Perricone MD: krém

Tak konečně ty účinky: dokonalé odvodnění otoku, ale bez ztráty vlhkosti, odbarvení kruhů. Jako já znám věci, které dokážou potlačit pytle pod očima, ale do hodiny mám kůži pod očima suchou jak papír a už to celý den nenapravím. Re:firm nevysušuje, naopak.

Sérum si dávám ráno po sprše, pak si jdu udělat nějaké věci (najít punčocháče a vytáhnout smrádě z postele), vrátím se do koupelny a se mnou přijde nějaká paní, která je dokonale probuzená. Teda místo mne. Fakt to funguje jako kouzelný proutek: jednak zmizí veškerá zabarvení, rudé či modré fleky způsobené prokrvením, druhak splasknou airbagy. Já mám kruhy pod očima ne z nevyspání, ale prostě jsem se s tím narodila a Žaba taky. Takže těch mne to nezbaví. Nicméně odpuchnutím a sjednocením barvy se estetický dojem rapidně zlepší.

Pleť je po tom dostatečně svěží a načechraná, jak jsem psala výš – krém už ani nepotřebujete. Samotné sérum není vodička, ale fluid bez vůně, emulze, spíš olejovitá, než gelová. Výborně se nanáší: pěkně se roztírá, chvilku leží na pleti nevsáknutá a pak se ztratí jak písečná zmije. Nicméně mám pocit, že sice získám okamžitou pomůcku, ale že pěstění pleti, na které jsem byla zvyklá, tohle funkčí sérum nedoručí. Takže proto jsem ho doplnila mastnějším krémem a teď je to zn. IDEÁL. Ale v pořádku, to není žádný podfuk, výrobce sám doporučuje kombinaci s krémem.
recenze Perricone MD
Takže tato fotka už nemá ukázat moje krásné tričko, ale těžký úděl maminky, co se rozhodla čelit osudu a osmiletému rarachovi, na chvilku se sama zavřít na dovolené na horách v koupelně a vyfotit si krém.

Perricone MD Re:firm Eye – shnutí: koupím si sérum znova?

Upřímně: nevím. Přesněji: někdy asi ještě ano, ale letos už určitě ne. Účinky jsou sice výjimečné, jenže já jsem už začala používat ten můj nejnovější objev Perricone, a to set Luxury Reserve. Obsahuje sérum a krém, jež jsou univerzál na obličej i oči a ty výsledky jsou tak skvělé, že lidi sami od sebe na potkání chválí, jak jsem “na jaro omládla”, přičemž já prožívám období života “total debil” a fakt se necítím dobře a odpočatě. Reserve sérum sice nemá ty proti-otokové účinky, ale zmizíkuje vrásky a používat dvě séra a krém mi přijde jaksi jako pomalá cestička do blázince. A protože mám sety dva, hamty hamty, byla slevička, tak letos nemám šanci je spotřebovat. (Pokud se chcete zeptat, tak ještě tak měsíc chci zkoušet, než napíšu recenzi, ale předběžně: ano, je to něco jako minilifting).

Kde koupíte krémy Perricone MD?

U nás pohodlně a za dobré ceny tady na Notinu.

Ale všem, kdož máte svůj oblíbený oční krém a řešíte pytle, tohle sérum vřele doporučuju. Nikdy jsem neměla v ruce nic tak účinného a funkčního. Za mne tedy 5***** all inclusive.

Parfumerie ani značka recenzi neschvaluje a je zcela mým vlastním názorem. Tato recenze shrnuje moje dojmy a subjektivní názory a nenesu odpovědnost za to, pokud se váš dojem liší, ani v případě, že jste se rozhodli pro koupi produktu na základě článku. Některé odkazy na této straně mohou být affiliate. Nákupem přes tyto odkazy nás podpoříte maličkou částkou, která pomáhá udržovat provoz blogu. Nejde o spolupráce se značkami, takže na objektivitu recenzí to nemá žádný vliv. Popsané ceny a slevy platí ke dni vydání recenze. 

You may also like...

4 Responses

  1. Anonym napsal:

    Rarach za dveřmi je super 😀

  2. aangie napsal:

    Perricone se probíral kdysi na perfektní diskuzi o kosmetice na ještě původním Omlazení, je to už věčnost, možná deset let, ale již tenkrát se o něm psalo v superlativech. V Americe právě letěl a jestli za tu dobu neztratil na účinnosti (a na ceně), je to bomba. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..