• Mám se vyspat se svým šéfem? PUREDISTANCE White

Milá Romano,
mám novou práci, jak už víš. Zvládám to v klidu, přesto tady není nuda, těší mne to. Můj tým je profesionální a motivovaný, jsou příjemní, nemám si na co stěžovat.  Ale asi jsem si trošku zadělala na problém: byla jsem představena našemu generálnímu řediteli. Je to taková chodící hromada testosteronu. Udělal na mne velký dojem.
Včera pozdě večer jsme se potkali na parkovišti. Dolil mi vodu do ostřikovačů (což sice nebylo třeba, ale požádala jsem ho s pohledem raněné laně o pomoc) a vím, že to je čistě hormonálního původu bez mililitru rozumu, ale kdyby mi v té chvíli řekl “jedem”, tak propadnu peklu. Což sice neřekl…ale. Zatím.
Je to mezi náma pořád na spadnutí. Za tři týdny máme výjezdní zasedání a obávám se, že to spadne. Konstelace je příznivá, jde jen o to rozhodnutí. Takže jsem s tebou, má diskrétní přítelkyně, chtěla konzultovat dvě věci: mám se vyspat se svým šéfem? A pokud ano, čím se mám navonět, aby to klaplo?
Díky předem za cennou zpětnou vazbu,
Zuzana

Milá Zuzko,
to jsou vzrušující zprávy!

Zbožňuju napětí firemních románků a platonických nevěr, balancování na hraně neřesti před klamanými zraky podezřívavého publika, tajnou řeč těla na poradách, srozumitelnou jen vysílači a příjemci. Není ani k zahození ten pocit vítězství nad všemi těmi mladými fiflenkami z recepce a účtárny, oněměle valící zraky na největší rybu na tvé udici. V každém případě uznávám, že napínavý flirt na pracovišti a jeho pokoutní provozování před napnutým obecenstvem je jedna z nejzábavnějších a nejvzrušujících věcí, ke které může dáma naší kategorie ještě přijít bez ztráty levelu.

Tedy: kujme pikle!

Sama víš, že je nutné si předem si stanovit hranici, kam až to chceš nechat zajít, zda techle, nebo i mechtle. Skrývá řadu vzrušujících okamžiků a nebezpečných situací, takový office románek.

Přemýšlej: jestli ti stojí za to pořád se soustředit na správné verze odpovědí na “kde jsi byla a s kým”. Být pořád ve střehu. Aby sis začala dávat pozor, jestli se doma u televize večer pro sebe neusmíváš. Zda se začneš vyhýbat firemním alkoholovým večírkům, aby ses v rámci opojené atmosféry vzájemné důvěry nesvěřila všem těm, kteří číhají na tvoje místo. Vlastně je to jedno, komu se svěříš, nakonec se to dozvědí všichni. Přisolí a pustí dál…To je ta praktická stránka věci.

Ta nepraktická je, že budeš mít už navždy pocit špatného svědomí. Ještě jako šedivá bába budeš mít před svým dědkem kostlivce ve skříni.

Pokud sis už to už zodpověděla, tak to asi stojí za to a spusť akci. Není to lehký úkol. Bude na tom hodně práce. Bude to boj nebo i válka, ale není to nemožné, zvládneš to, jako většinu věcí, které sis v životě naplánovala. Nebo-li, jak o tobě říkáme my ostatní, usmyslela.

Důvěrně ti, ovšem, kladu na srdce má záletná kamarádko: nepodbízej se. Zůstaň originální, luxusní a nedostupná. Obklop se hradbou vysoké úrovně a nepolevuj. Ať přileze sám. Nakonec budeš vítězka ty, ale ten pokořený škvor musí mít pocit, že ztekl nejvyšší věž v zemi za zrcadlem, kde spala voňavá princezna. Stavebním kamenem tvé nepřístupnosti budiž: White od Puredistance.

V základu je ušlechtilé tělové pižmo, jako když se zpotí Lady Di na deby v Ascotu. Její Královský Pot má lehce živočišný nádech, ale jen tak že si kolemjdoucí řeknou: no jo, kněžna, ta nikdy nedělá tak obyčejné věci, co my ostatní smrtelníci.

Určitě k tobě sedne dominantní plnokvětá bílá růže, žádná jarní holčičí něžná růžička, ale plná, živoucí, v plném rozkvětu, která se nestydí a dává o sobě dává vědět se samozřejmou důrazností (“to jsem JÁ, vy muži”), ale není na obtíž.

V kompozici s klasickým kosatcovým pudrem a úvodním bergamotem vytváří dojem elegatní čistoty, paní se myje jen mýdlem z Tuzexu, že? Mám z ní pocit, že ji znám. Že je to proveřená, známá úroveň, se kterou nikdy nemůžu šlápnout vedle. Spolehlivá a oslňující kvalitou, ne zábleskem prvního dojmu. Sluší se zde poznamenat, že vydrží celou noc.

Není to vůně pro mladé koketky z recepce. Ani je nevystihuje, ani by ji neunesly. Jejich zbraně jsou jiné (mimo těch 25 let v občance). White je vůně pro ženské, které už nemusejí jezdit metrem do práce na osm a dodržovat polední přestávku. White je dress code na poradu nejvyššího vedení. Kdo ten rozdíl nevidí, tak si nezaslouží tvoji pozornost.

Takže, Zuzko, užij si vše, na co si troufneš. Jen doufám, že ten váš generál není nějaký slinta s iWatch a klíčema od BMW na stole. Jestli nosí na manžetách vyšité monogramy bílou nití, tak tě White podpoří. Vlastně jsem se tě na to ani nezeptala, ale ty si nikdy nevybíráš špatně. Doufám, že mi budeš pravidelně reportovat vývoj techlemechtlí.

Měj úspěšný den tento i všechny následující,

tvoje

 

 

parfémový supermarketparfémové recenze

You may also like...

10 Responses

 1. Lenka napsal:

  Mohla by ses živit jako dohazovačka. Ale s tou vůní to bude na toho generála vlastně podraz, když se jí nedá odolat. Já bych s ní v práci mohla svádět jenom svého manžela. Kdoví, jestli by to účinkuje na vlastního chlapa.

  • Mohla, jo? A kolik tak dohazovačky berou? To by se mi asi líbilo, takové zaměstnání.

   • Lenka napsal:

    No, bohužel. Třeba moje kámoška to dělá zadarmo a ráda. Doma má sice s manželem peklo, ale dohazovat umí. A všichni jí zatím za to jen poděkovali. Nebo mi něco tají.

    • No, toto povolání chce asi hodně tolerantního manžela. 😀

     • Lenka napsal:

      Dělá to při zaměstnání. Ono to fakt funguje. Má strašně moc přátel z různých zájmových skupin: Ze dvou minulých dlouhodobých povolání, udržuje kontakty se spolužáky ze základky, ze střední a z nádstavby, takže je zná docela dobře, ona je ráda i zpovídá. Lidi jsou v okolí cca 30 kilometrů, dokáže ty povahy posoudit a přiřadit k sobě. Kdyby si na to udělala živnost, pořádnou reklamu, pořídila si teď to EET, ať má radost i Babiš, budou šťastní úplně všichni. Ale nechtěla bych uhýbat od tématu článku.

 2. Xeryuz napsal:

  Spať áno – petting možno – koitus neviem 😉

 3. veraki007 napsal:

  Hmmm, tak tohle budu muset vyzkoušet…myslím, tu vůni. Úplně jsem se zasnila.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..