• THE BEAUTIFUL MIND SERIES: Vol. 1 – Intelligence & Fantasy (nejasné citrusy)

prosinec 2011
Přes ten dlouhý přihlouplý název a nehezký laciný flakon jde o povedenou vůni. Nevýrazný bergamot, s potlačenou hořkostí, mandarinková kůra na základu z jemného prádlového pižma a zemitého dřeva a pepře. The Beautiful Mind Series: Vol. 1 - Intelligence & Fantasy Suchá, jemná, trochu mi připomíná Hermessence santál – taky tam je a není a taky je v ní pepř. Pěkná, unisex. Trochu zapomenutelná.
podpis_ROM

You may also like...

5 Responses

 1. derad2 napsal:

  jaktože ne? bude to kolektivní ráj

 2. derad2 napsal:

  kde to je k sehnání?

  • Romana napsal:

   Já jsem to zkoušela předloni na Vánoce v Breuningeru v Norimberku, měli tam i další zajímavé art-značky, třeba Boudicca atp.:
   http://www.e-breuninger.de/unternehmen/einzelhandel/standorte.html (mají i e-shop, ale myslím, že tyhle specialitky tam nevedou)
   Ale od té doby jsem na ni už párkrát narazila v parfumerkách a v těch concept-storech, ale nevím kde, asi v Itálii. Nezaujala mne, tak mi to nestálo za uložení do paměti, ale pamatuju si ten hrozný flakon a vím, že mne pokaždé zarazilo, že ji vidím. On je to parfém Gezy Schoena, on dělá občas melouchy pro ty divné značky (třeba Paper Passion pro vydavatelství) a na to se pak dá narazit leckde.
   No však počkej, ještě se 23x vyspíme a budeme v ráji.

  • Romana napsal:

   Teda ne spolu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..