#vanoce2013 OPI AVOJUICE Luxusní drobnost (za 80,- Kč)

Máme takový holčičí spolek, se kterým se občas slízáme, k Vánocům si dáváme dárky do stovky. Obvykle nějaký kýček, svíčku, berušku na kolíčku na fotky, mini kaktus s mašličkou, plyšovou opičku a tak. Zůstalo nám to z dob, kdy jsme byly fakt holky, neměly jsme peníze a dokázaly jsme ty kraviny ocenit. Dnes už jsme starší a umíme ocenit hodnoty, nezahlcujeme se levnými krámy a pozlátkem, nemusíme mít všechno, protože už víme, co chceme. Ale ve spolku jsme prostě nepřepnuly a tak si pořád nadělujeme takové ty putovní dárky, co jdou hned dál, do jiného spolku, až v lednu skončí Černý Petr u někoho na pracovní stole nebo v šuplíku, co se každoročně před Vánoci uprázdní překlopením do červeného koše (“netříděný”). Ale já mám na letošek pro holky bezva věcičku, každá dostane to samý, aby si nezáviděly.

Ovocná péče na ruce Avojuice značky OPI (z legendární řady Avoplex) má komplexní účinky: léčí, voní, okamžitě pomáhá a dlouhodobě pečuje, posiluje nehty, zkrásňuje kúžičku a je roztomilý.

Avojuice_NewLookS Avoplexem jsem kdysi udržovala velmi vážný vztah, pak jsme se rozešli kvůli jednomu štramákovi s italským jménem, ale dodnes je to moje první láska. A právě tyto zázračné mini ovocné krémíky jsem měla rozdělené podle barvy do všech kabelek (chápu, já na to mám úchylku, v každé kabelce mám propisku příslušné barvy a nesnesu záměnu, ale vy si klidně noste oranžovou tubu v růžové kabelce, ignoranti vážené přítelkyně).

Vím, že moje holky ocení kvalitu, tahle praktická vychytávka skončí v jejich kabelkách pro pohotovostní použití, a věřím, že budou celý rok vzpomínat…a jestli skončí v šuplíku vedle skleněného minislona a kabelkového zrcátka s osvětlením a háčku na kabelku, tak jako ostatní kraviny, tak splní účel taky. Do finančního limitu se vejdu i s papírovou taštičkou a mašlí.

opi_avojuice_avoplex

Sadu šesti 30ml tub koupíte TADY a pak už zbývá jen zamyslet se nad tím, které ovoce které kamarádce sedne. Sice má mít každá jiné účinky podle složení, ale znáte ty kydaly z marketingu…všechny jsou stejně dobré.

Mmch: znáte OPI Nail studio? Zkuste si to, to vás bude bavit!

podpis_ROM

You may also like...

2 Responses

  1. Martina Marcela napsal:

    V kabelce nosím pouzdro na propisky různých barev 🙂 a i jiné věci mám uložené v pouzdrech, která přendavám z jedné kabelky do druhé. Ale dbám na to, aby barvy pouzder ladily s barvami kabelek, aby mě to nerušilo 🙂 :-):-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..