La Prairie: Life Threads – Platinum (luxusní kabelka) + kabelkový trh ve Florencii

červen 2011
Krásná luxusní chypre, vyladěná směs jemné kůže a květin. Začátek je trochu šílený, kůže a zeleň s lehkým tónem květin v pozadí (a taky hodně podobný Sisley: Eau de Soir, které bohužel ta květinová složka chybí). Po hodině se význam složek prohodí, primášem se stanou sladkokyselé květiny (růže, kosatec) na pozadí kůže a pěkně jemně uklidněná pačuli (takovou já můžu). Ale nepředstavujte si něco po babičky, je to dryják No.1; před hodinou jsem se navoněla, odešla, a teď když jsem se vrátila do pokoje, tak ji tady cítím. Je omračující a opulentní, bohatá; složky jsou tak různorodé, výrazné, hezké a je jich tolik… No taky za ty peníze. Poskytne vám stejnou rozkoš, jako luxusní předražená kožená kabelka.
life threads platinun la paririe romana granatova www.frangipani.cz big
Já sama ji nosím jen výjimečně, na odpolední povalování v kavárně (na nakupování je to zase škoda) a na zahulené večírky. Rozhodně to není na denní nošení, pokud nechcete své podřízené ovládat na dálku. Na první rande si ji taky neberte, mladík by nemusel pochopit, že jste navoněné.
podpis_ROM
Galerie: Jestli považujete drahé kabelky za rozmařilost a vyhazování peněz, zkombinujte, jak doporučuje 9 z 10 blogerek, láci s luxusem: Life Threads a kabelku z trhů s koženým zbožím. Ve Firenze je tržišť několik kilometrů a kvalita kabelek odpovídá tak zhruba tomu, co najdete ve většině českých “neznačkových” obchodů. A myslím, že mají i stejného tureckého výrobce. A nejen to! Můžete mít i Birkinku, v barvě, na jakou si vzpomenete!

You may also like...

11 Responses

  1. vimneok napsal:

    Já chci taky do Firenze 🙂

  2. mms napsal:

    10. marca bolo vo Firenze tak teplo, že stačil krátky rukáv a takmer bosé nohy?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..