• Let’s go SHOPPING: Modern Muse/E. LAUDER s předplatným ELLE zdarma

Nikdy bych nikomu s čistým svědomím nedoporučila pořídit si předplané “moderního ženského lifestyle” časopisu, když vím, že lifestyle současné ženy se odehrává úplně jinak a jinde a moderní médium je internet, ne potisknutý papír. Však oni to vydavatelé dobře vědí a ve snaze udržet si inzerenty se snaží se zvýšit čtenost předplatitelským kmenem, tak své čtenářky uplácejí různými dárky. Což je PRIMA!

 

Já sama jsem se už jednou upsala k ročnímu odběru nějakého takového tlustého katalogu reklam, odměnou mi byla stovka skvělé hubnoucí (cheche!) Prends Moi / VELD´S. Rok mi to chodilo, vytrhala jsem si vždycky zajímavé vzorky a zbytek putoval bez čtení k mé ukrajinské pubertální chráněnce, k jejímu ohromnému nadšení. Mohli mne čerti odnést, když tam přiložili nějaký “super dárek pro čtenářky”, jako třeba psaníčko napodobující kabelku YSL vyvedené v šíleném zmuchlaném plastiku, tričko v gramáži asi jako kopírák nebo plastikové “pilotky”, takže se časopis nevešel do schránky a já jsem musela do fronty na poštu. Jednou jsem ho tam nechala, ale oni mi většinou nenapsali, o co jde a já jsem trvale v podezření pokuty za parkování… Prostě nejsem člověk barevného magazínu. A v krbu to nehoří.modern_muse_mini

Možná to máte jinak a časopis si užijete, nebo máte nadšenou pubertální chráněnku, ale tentokrát vám doporučím si předplatit Elle (nelekněte se příšerné fotky příšerné Krainové na titulce), protože k ní dostanete padesátku výborné za Modern Muse/ Estée Lauder za 1.198Kč. (Jestli nefandíte modernímu papírovému lifestylu, tak si to neobjednávejte, tahle vůně se dá koupit na netu okolo tisícovky.)
podpis_ROM

 

 

http://www.burdamedia.cz/titindex.php?zobraz=predplatnedetailSend&typ_akce=predplatne&id=1

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..