• Let’s go SHOPPING: Valentýnské SLEVY na ARABSKÉ parfémy

Nevím, a pochybuju, že by Arabové slavili Valentýn nějak nadšeněji, než my, ale slevy a akce od arabských e-shopů tady máme, tak jsem vám je shrnula v shopovacím příspěvku. Na Valentýna kašlu, ale jak se začne oteplovat (včera na Václaváku sněžilo!), tak mne popadnou orientální chutě.

nishane_istanbul_3

1. Arabský parfém: rovnou čtyři nabídky.

  • Valentýnská sleva 35% na vybrané parfémy
  • Krásný křišťálový flakon na arabské oleje, podobný jako mám já na titulním obrázku (já ho doporučuju spíš na výstavku, než uskladnění oleje, kvalita přilepení uzávěru nebývá moc dobrá, ale třeba budetet mít štěstí, flakonek je neodolatelně krásný a cena “za hubičku”)
  • Při zadání kódu uživatele “PRG” okamžitá sleva 20%
  • Stálá sleva při registraci na stránkách

2. Parfémy-Exclusive mají na všechy arabské vůně 33% slevu: vztahuje se na oleje, parfémy, ale i vzorky a odstřiky. Parfémy Exclusive máme moc rádi, je to solidní e-shop s příjemnými lidmi, spolehlivý a s krásným výběrem. Pošta do ČR není problém. Zdravíme do Blavy paní Sáru a pana Mirka!

3. Anabis – až do Valentýna dostane k objednávce nad 1.250 dostanete parfém Qalbi Luk ve flakonu tvaru srdce – prý voní jako rumové pralinky.

4. Arabské parfémy nabízejí do Valentýna zdarma k objednávce roll-on El Nabil nebo Al-Rehab – recenze Deradových oblíbenců najdete TADY a TADY

5. Al Atarji – nemají sice Valentýnskou akci, ale mají pěkné sady vzorků arabských parfémů za pěkné ceny a navíc vám cenu vzorků vrátí pak při nákupu formou slevy.

 

Co vy, nosíte na jaře arabské vůně? A jaké? Doporučte!

podpis_ROM

You may also like...

No Responses

  1. nadja napsal:

    Nenosím arabky jen na jaře, beru si je především v pozdním létě na dovolené do Turecka a Tuniska, nějak se mi tam a v té době líbí nejvíc. Mám dvě své oblíbené od Al Swissriya Nooru ( voní po švestkách, zázvoru a krásné vanilce ) a od El Nabil Flower of Dubai (jemná, vonící jasmínem s pomerančovým květem a neroli).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..