• Velké fialkové defilé 24. ERBARIO TOSCANO: Violetta Nobile (travesti approved)

Další levný parfém s vůní fialek, která dokáže uspokojit základní pudy a touhy. Ale ne po fialce – po KOSATCI, po té vlažné dušené mrkvi, kterou někdo miluje a kdekdo nenávidí. Pro mne ano, prosím,  dvojitou porci!
recenze parfém s vůní fialek

Jak voní parfém Violetta Nobile / Erbario Toscano?

V příslušné kategorii přírodních fialek je poněkud nezvyklá: netočí se okolo kvítků, ale sází na šedivou zelenost lístků, je v ní zachycená i toskánská půda (trochu v tom připomíná My Queeen/ McQueen) a hodně, hodně kosatcového másla.
Prvních deset minut chytíte ten milý, dobře známý něžný závan kosmetiky z babiččiny krabičky: sladká fialka, jarní růže, rýžový pudřík, trošku teplého cedru. Kdyby to tak zůstalo, byla bych spokojená a trochu bych se nudila a napsala bych vám, ať si ji klidně koupíte, pokud nemáte po ruce něco lepšího z Itálie.
Ale! Fialka se odporoučí a nastupuje kosatec. Nejdřív pudrovitý, suchý, vypodložený tím divným zeleným, zemitým tónem: pravděpodobně nějaké sterilní pačuli. A postupně přejde do řezavé, máslovité podoby (tady se přibližuje Prádovitým kosatcům) a stane se hodně, hodně zajímavý, skoro pánský, suchý a mastný. Proměna jako v Kafkovi, nečekaná a úplná. Prostě vyjdete z domu jako žena, vrátíte se jako chlap. Zábavné! Prima! Pěkné od začátku do konce. Transvestita.
Trochu mne zklamaly parametry, tedy já jsem nic převratného nečekala, ale přišlo mi líto, že tenhle zázrak metamorfózy trvá poměrně krátce. Projekce je hodně intimní, jak už to tak u kosatců a fialek bývá. Ale vzhledem k ceně uspokojivé.

Kde koupíte parfém s vůní fialek Erbario Toscano

U nás v Česku například TADY na Notinu, Na Slovensku nejen TADY na Notinu, ale něco mají dokonce i ve Fannku ZDE.

Tož dobré, toto.

Pro recenze dalších fialek klikněte na obrázek…

podpis_ROM

Některé odkazy jsou affiliate. 

You may also like...

2 Responses

  1. MY INTROVERTED KITCHEN napsal:

    Kosatec? Maslovy? To asi potrebuju 😎

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..