Perfume tourist guide IG 2016

Pohybuju se momentálně mentálně mimo parfémový svět, což Mirka komentovala “zase se ti bude něco zdát a zase budeš psát”. Asi má pravdu, jako obvykle, protože pro vás máme jedno velké překvapení, které provalíme v řádu dní, a pak se mi asi nebude zdát o ničem jiném, než o voňavkách. Momentálně se po večerech snažím uklidit v počítači, ať jsem připravená. A z toho vylezl dnešní článek, takový trochu rekapitulační, ale snad vás pobaví.
Začala jsem celkem nedávno fotit na instagram #SOTD – parfém dne, a to nejen ve všední den, ale taky na cestách. A za těch několik měsíců se mi z těch travel fotek poskládal docela hezký turistický parfémový guide. Vlastně je to fajn zábava a mrzí mne, že jsem nezačala dřív, teď budu muset jet na hrozně moc krásných míst znova! No, co nadělám… A vůbec ten instagram je z retro pohledu zajímavý – vytvořila jsem si dokonce docela hezkou kolekci “perfume dress code”. Tak tu dám někdy na příští týden?
Nuže tady máte náhled do mého úklidu a já se jdu zase dočasně skrýt do zóny “makám a nemyslím při tom”. Ahojte a čekejte na to překvápko!
podpis_ROM

Teprve se balím na cesty (packing for travelling)

Doma v Česku (the Czech republic), chili #Frangipanis home land

V Anglii (the United Kingdom) si #Frangipani užila UK , i když to nebylo úplně parfémové, ale spíš o Ježíškovi u moře

Belgie (Belgium)
brussele

Ve Francii (France) s naprosto jediněčnou návštevou u Patricie Nicolai a #Francie a Frangi

Oblíbená Itálie (lovely Italy) – podle akcí to bylo #Frangipáni jsou na Pitti 2015 a #Frangipáni byli na Esxenci 2015 a ještě taky na #Esxenci 2014 což zahrnulo také Burano-Murano-Veronu a s Deradem jsme si užili #Smell Festival dell Olfatto v Bologni

A že #frangipani loves Germany a to je pravda pravdoucí!

Cesta na nejjižnější místo Evropské pevniny – Španělsko a Gibraltar (Spain & Gib) a #Frangipani jela na Gib

A nakonec Turecko (Turkey), tisíce kilometrů za sebou a kus srdce odříznutého yataganem tam zůstalo #Frangipani vášně v Turecku

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..