• REMINISCENCE: sol-la (moldy lemon)

Březen 2011
Poslední z původní gurmánské čtveřice, poslední i v mém žebříčku. Nejen nezajímavý, ale taky nevoňavý. A přitom tak hezký žlutý flakon.
4solla50-F36_SANSCOLORIS-F-1
16:00 Na začátku dusivý závan plísně (toto je rozmarýn?) na citrónu, která pomaličku oslabuje a mění se v Domestos. Ne jen tak obyčejný Domestos – ve spektru jsou všechny příchutě Domestosu, které koupíte v Globusu včetně velikonočních limitek: pinie, citron, mandarinka, pomeranč, máta, levandule…z toho by vlastně mohla vzejít pěkná lehká kolínská. Z neznámého důvodu se to v sol-la poskládalo do dusivého čistícího prostředku.

Výlohu plnou přehnaných plážových cetek najdete v každém obchůdku Reminiscence; nenechte se odradit, hurá dovnitř.

Výlohu plnou přehnaných plážových cetek najdete v každém obchůdku Reminiscence; nenechte se odradit, hurá dovnitř.

16:30 Všechny čtyři vůně dělala stejná dvojice parfumérů a rozumím, že poslední zákusek na míse měl být svěží lehký citrónový dortík. Gurmánka že nemůže být lehoučká a osvěžující? Tak to zkusili nacpat do hrnce a ve chvíli, kdy to vonělo jako lehká voda po holení, do toho přisypali vanilku, jakésik exotické květy a hrušky, aby to zahustili. Ty složky nedrží pohromadě, vůně nemá ksicht a navíc z toho leze chemie (stopéro tam nic obzvlášť lacině chemického není, zrada tkví v dekompozici). Trochu ta úporná jehličnatá svěžest polevuje, ještě počkám se závěrem, ale už asi k velkým zvratům nedojde.

Bruselský butik

Bruselský butik

19:00 Jasná zpráva je, že nic velkého se nestalo. Nakyslé gumové pižmo, celkem příjemné, OK, takhle voní některé krémy na ruce v bílé tubě. Pozoruhodné je, že i po třech hodinách je stále výrazná, voní i po okolí. A mému muži se líbí! Stojí to za rozvod?
Tímto jsme se vyrovnali s C-Dur.

Ne všechny vám budou sedět, ale mít tyhle čtyři kýče v koupelně je tak MŇAU!Zdroj: Reminiscence Paris

Ne všechny vám budou sedět, ale mít tyhle čtyři kýče v koupelně je tak MŇAU!
Zdroj: Reminiscence Paris

Zítra: několik těch jejich pačuli zázraků
podpis
 
 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..