SMELL FESTIVAL BOLOGNA: první den

Několik dobrých zpráv a jednu špatnou, kterou chcete dřív?
Tak ty dobré:
1. dojeli jsme šťastně do cíle, Derad se cestou nepoblinkal ani v zatáčkách, šikovný chlapeček. Navštívili jsme po ránu (děcka, jak se toto píše, poránu, po ránu?) tragickou a ohromně působivou přehradu Vajont

Vajont 22. 5. 2013

Vajont, Italy, 22. 5. 2013

2. stihli jsme i fantastickou malilinkou parfumerii La Crisalide v Centu, bohužel v době siesty, tedy jsme zakapučínovali v cukrárně naproti a pokusíme se popozítří znova

La Crisalido, Cento, Italy 22. 5. 2013

La Crisalide, Cento, Italy 22. 5. 2013

3. jestli někdo zná víc obdařeného muže, než je Pierre Guillaume (Parfumerie Generale, Huitieme Art Parfums, Laboratorio Olfattivo, Phaedon), tak ať mi pošle dopis s fotkou. Prosím, neposílejte dopisy s Daliborem Jandou, protože mám na mysli tyto parametry: krásný, milý až roztomilý, živoučký, vtipný, společenský, skromný, je mu 46 let a vypadá na 26 (položila jsem trochu blbou otázku na botox – blbou proto, že asi trefa), francouzsky pikantní, globálně šarmantní, facing jako fotomodel, za sebou hromadu fantastických parfémů a před sebou určitě taky a tak vůbec. Rozhovor s tímto stínem Boha na zemi bude následovat po návratu.

Pierre Guillaume, Antica Profumeria al Sacro Cuore, Bologna, Italy, 22. 5. 2013

Pierre Guillaume, Antica Profumeria al Sacro Cuore, Bologna, Italy, 22. 5. 2013

Zbytek fotek najdete na facebooku.

Špatná zpráva je, že se proklínám za to, co jsem slíbila Dzoně o denním podávání hlášení. Tady je hromadný poraženecký tábor, jen já ťukám do NTB článeček. Takže nevím, jak to bude se mnou zítra; kdybych se nehlásila, nic mi není, jen mi nezbyly síly.  A pozdravuje vás Derad. Teda pozdravoval by, kdyby neusnul vzápětí po návratu z baru, kde si nacpal bříško na aperitivu a zazdil to dvěma spritzy s aperolem (což byl ostatně vedlejší plánovaný program).
podpis_ROM

You may also like...

2 Responses

  1. dzona napsal:

    Ať to nekazí botoxem, co to vyvádí! Ale na té fotce je vážně malebný, a to není můj typ ani náhodou.
    Jinak jsem ráda, že aspoň první spojení funguje a snad bude fungovat i dál. Jsem nedočkavá, co přijde dál. Užijte si to!

  2. misa napsal:

    romi, hezký článek a ten muž je taky oslnivý..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..