• Chcete vlastní parfém GUERLAIN za 130€?

V lahvičce, inspirovaném historickým flakonem Coque d´Or ve tvaru mašličky na balerínkách ruských tanečnic Ďagilevova souboru, najdete vůni, která “prohloubí vaši osudovost, ale zároveň dodá jiskru mládí a křehkost”. Tak to všichni potřebujete, ne?

Vůně je složením klasická, obsahuje fougére tóny, levanduli, jemné orientální noty, santál, slaný karamel, kumarin a vanilku. V čem je teda ten fígl, díky kterému fanoušci Guerlaina parfém s pracovním názvem Mon Exclusif, nazývají “bespoke” parfémem, vůní na míru? Na flakonu není žádný název a díky samolepícím kovovým písmenkům nebo gravírování v butiku ho můžete pokřtít vlastním jménem. Třeba: “Nejlepší mamka” nebo “Ja těbjá ljubljú, Natáša“.

nameless guerlain

Cena je 130€ a dostupnost v buticích Guerlain. No, co k tomu říct: inspirace RUSKÝM baletem asi není náhodná a pak je celkem jedno, co je uvnitř. A navíc: hned vedle La Maison Guerlain v Sephoře na Champs Elysees vám mongram vygravírují nebo zlatě napíšou na počkání na jakéholiv Diora už deset let. Že je to nenapadlo dřív…

??????????????????????????????????????????????

Zdroj: http://www.gala.fr/beaute/tendances_beaute/wanted_beaute_l_eau_de_parfum_mon_exclusif_de_guerlain_340640

podpis_ROM

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..