• Niche black friday – last minute!

Poslední den Niche Black Friday a poslední trio minirecenzí na Niche Black Friday a něco navíc… je tady!

niche black friday

Dneska končí to šílenství, které paralyzovalo dopravce směrem z Beautinow. Vím, že někteří z vás čekali na balíčky dýl, ale všem nakonec dorazily v pořádku. Díkybohu.

Takže dnes ještě do půlnoci najdete slevy na 3 TOP značky, ale ty už recenzované zůstávají ve slevě taky – recenze mnou vytipovaných vůní TADY. No a samozřejmě ještě hromada dalších slavných niche značek je tady ve TADY ve FLASH SALES.  A nezapomeňte na kódíček – s kódem FRANGIPANI10 máte slevu 10%

Takže poslední tři promované značky jsou: 

 

 

 

Recenze Close Up / Olfactive Studio

 

• Recenze Close Up / Olfactive Studio: obžerství v turecké cukrárně

Close up koupíte TADY

T!P: Violet Shot / Olfactive Studio

Nemají plný flakon, ale mají vzorek (takže flakon se časem určitě objeví): krásná moderní fialka Violet Shot. Patří do stejné kolekce jako taky krásný Iris Shot (recenze TADY), jsou to fotografické obrázky populárních květin: fialku viděl fotograf skrz šafrán, což není úplně obvyklé řešení slabé sillage fialky a divím se, že se to nepoužívá, protože je to famózní. Asi chtějí být fialkáři konzervativní… no, doporučuju pořídit si vzorek Violet Shot TADY, pokud jste milovník pudrových fialek, protože jde fakt o něco jiného.

T!P: Recenze Lumiere Blanche

My už tady nějaké recenze máme a tak můžu doporučit taky Lumiére Blanche, recenzi najdete tady:

• OLFACTIVE STUDIO Lumière Blanche: “50 odstínů bílé”

 

Recenze En Passant /  FREDERIC MALLE

https://frangipani.cz/recenze-en-passant-rederic-malle/

https://frangipani.cz/recenze-en-passant-rederic-malle/

Jemná, čistá, chladivá, šeříkovo-pudrová En Passant je TADY.

 

Recenze Cuir Ottoman / PARFUMS D´EMPIRE

Recenzi parfému Cuir Ottoman tady vlastně už máme, můžete si ji najít. Ale abyste nikam nemuseli, já vám ji tady zrekapituluji. Cuir Ottoman má pověst jedné z nejdivočejších kůží před příchodem arabských parfémů do Evropy.

Byla vyrobena asi takto:  lopata orientálního koření a lopata kadidla zašitá do pytle z hrubé hověziny a povařená v horké smole. Výsledkem je tak dokonalá iluze kůže, že je cítit i lehký pot.

Vývoj vůně v čase:

  • 11:10 – kadidlo se rozleželo se sladkými pryskyřicemi, kůže pořád dominuje; vůně je suchá, ale se známkami olejovitosti, jako olejem namazané holínky.
  • 12:00 – notně zesládla, kadidlo se stáhlo a už je cítit hlavně kůže, suchá, teplá, velmi příjemná. Živočišno? Hm, v mezích jaksi…velkoměsta. Otomani z Istanbulu, ne ze stepi, kůže gaučíku v osmanském paláci, v letním horku, s oknem do jasmínu. Mám takový ten pocit, jako když si vykračujete v lodičkách od Prady: nikdo to nepozná, ale všichní vidí, že to je kvalita a vy to i cítíte. Luxusní kvalita. Nenápadný kožený luxus.
  • 13:00 Pořád voní, silně a leze do všech stran. Když se otočím, tak ji za sebou ucítím. Silák, kulturista kultivovaný!
  • 15:00 Vůně už ztratila tu ostrost a průbojnost, ale je pořád dost intenzívní, kůže stále dominuje.
  • Naleštěný gauč (tedy otoman) v Topkapi. V selamliku, ne v harému.

Neobtěžuje nositele ani okolí, přestože je výrazná, není přeslazená, jak bývají některé orienty, není příliš živočišná, žádné pižmo z řidiče autobusu (to říká moje mladá kolegyně Míša, v jejích představách je řidič autobusu nejšpinavější, nejošklivější a nejhloupější chlap na světě) a kůže v ní je opravdová. Kdyby drahý kůň používal drahý parfém, anebo nosil luxusní kabelku, dohromady by to vonělo takto.

Italové a Turci stříkají drahé kožené kabelky parfémem s intenzívní vůní kůže pro ještě větší pocit luxusu a autenticity. Jejich parfém se určitě jmenuje Cuir Ottoman a najdete ho tady.

 

Jestli jste to nestihli, tak to nevadí: můj kód FRANGIPANI10 na Beautinow bude platit nadále!

Další recenze na tuto akci NICHE BLACK FRIDAY najdete TADY

Jestli chcete včas dostat další články, tak se nezapomeňte přihlásit k odběru TADY.

 

Hezky voňavý zbytek týdne!

 

 

 

Originální niche parfémy koupíte velmi levně na Beautinow, pro 10% slevu použijte kód FRANGIPANI10

 

 

 

parfémový supermarket
parfémové recenze

 

 

Některé odkazy na této straně mohou být affiliate. Nákupem přes tyto odkazy nás podpoříte maličkou částkou, která pomáhá udržovat provoz blogu. Nejde o spolupráce se značkami, takže na objektivitu recenzí to nemá žádný vliv. Popsané ceny a slevy platí ke dni vydání recenze. Disclaimer: Tento text shrnuje osobní dojmy a subjektivní názory autora. Nikdo z autorů na blogu nenese odpovědnost za to, pokud se váš dojem liší, ani v případě, že jste se rozhodli pro koupi produktu na základě článku.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..