#vanoce2014: Luxusní malé dárky od l´Artisana (free delivery!!)

No jo, už zase. Stejně jako loni, s tímto příspěvkem se tady objeví nová rubrika #vanoce2014 a úderem Štedrovečerní půlnoci zmizí. Letos budou dárky opět v cenovém rozpětí od tchýně po milovanou manželku (jako pro vás), tak dávejte pozor!
A začínáme zostra: možná si ještě pamatujete ťuťu-ňuňu l´Artisanovské sady z loňských Vánoc, které v podstatě nešly objednat. No tak letos je to jinak, LVMH změnil politiku L´Artisanu a chce vůním neexkluzívních linií najít nové trhy; discovery sety jsou (předpokládám ale, že jen dočasně) do Česka doručovány zdarma (přesně to zní takto: Standard Delivery – FREE with orders over 50€ or with the Perfume Box). Co nám brání v objednání?
b0ede372-d78a-4072-9a78-e23d48802dcd

  • Set favoritů:

DISCOVERY GIFT SET obsahuje 4 kabelkové flakony 7ml, stojí €40.00 a najdete v něm: La Chasse aux Papillons EdT, Mûre et Musc EdT, Nuit de Tubéreuse EdP, Séville à L’Aube EdP. Oproti loňské sadě je vyměněná Séville za Figue, zřejmě se tedy letos změnily preference zákazníků. Setík je v pěkné KPZetce, kterou bych potřebovala na takové to každodenní přenášení vzorků a odstřiků a kdyby do něj dali suché vůně, tak bych se neudržela…
XMAS_SET_DISCOVERY_PRIM_PACK_open (1)

 • Set EXPLOSIONS D’EMOTIONS

V bílé KPZetce s kovovým štítkem najdete šest explozívek v kabelkáčích á 7ml a stojí úžasných €55.00. Upozorňuju,že flakonky nejsou šroubovací, ale i tak je to príma nákup, protože vás vyjde 1 ml skoro stejně jako ve velkém flakonu (1,3€ / 1,12€ za 1 ml). V sadě tedy najdete Amour Nocturne, Haute Voltige, Onde Sensuelle, Rappelle-Toi, Sautes d’humeur, Skin on Skin.
xmas_set_expl_discovery_prim_pack_bottle3

 • Set miniatur

Tak to je můj favorit. Je to opět sada bestsellerů, takže La Chasse aux Papillons EdT, Mûre et Musc Extrême EdP, Timbuktu EdT a Caligna EdP. THE MINIATURES SET obsahuje 4x5ml za 28€ a hlavním sexy prvkem jsou miniaturní heptagony, kterým já strašně těžko odolávám (chápete, první vánoční tip, nemůžu hned podlehnout). Ale vy si to kupte!
g_the_minatures_set_4x_5ml

 • Set vzorků

No a jako poslední je klasický discovery set THE PERFUME BOX s deseti velkorysými vzorky á 2ml za krotkých €15.00, pěkná krabička a papírový přebal. V boxíku najdete: BATUCADA EDT, CALIGNA EDP, LA CHASSE AUX PAPILLONS EDT, L’EAU D’AMBRE EXTRÊME EDP, FOU D’ABSINTHE EDP, MURE ET MUSC EXTRÊME EDP, NUIT DE TUBÉREUSE EDP, PREMIER FIGUIER EDT, SÉVILLE A L’AUBE EDP, TIMBUKTU EDP.
open
Mrzí mne, že nejsou moc vánočně dekorativní a KPZetky vypadají trošku moc obyčejně, málo exkluzivně, spíš taková drogerka; tak tipuju, že nejsou vůbec vánoční, že se skutečně dárkové sady ještě objeví. Nicméně neprováhejte free delivery a mašličku si tak kdyžtak nalepte sami. Co jste vybrali?
podpis_ROM
Zdroj obrázků: www.artisanparfumeur.com/
 
 

You may also like...

5 Responses

 1. mirkau napsal:

  Ukážu, nechej se (i ostatní) překvapit 🙂

 2. mirkau napsal:

  S tím balením se tedy fakt moc nepochlapili. Spíš to vypadá jako běžné discovery sety. Mohli by se třeba vytasit s nějakým roztomilým adventním kalendářem ála Jo Malone.

 3. Skills of Art napsal:

  Krásné tipy. Hrozně se mi libí i takový set vzorků od Cartiera, nejvýhodněji jsem je však viděla na trajektu mezi Francií a Anglií 😀
  Skills of Art

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..